wieza do 1500 zl

bady87

Member
Witam . Pokoj ma 20 m kw slucham roka i blusa.Wieza tez ma byc podlaczona do telewizora bedzie to tel jvc lub cos z tosiby .Chcialbym zeby mozna bylo mozna obejzec jakis divix i posluchac muzy .Czytajac forum zastanawialem sie nad danonem m37+sc 37lub onkyo cs325 dodam za jestem zupelnie zielony w tym temacie posiadam stare kino dom grundika .Prosze doradcie co by bylo najlepsze do moich warunkow i w tej cenie
 

bady87

Member
Czy mozna do tej yamahy podoiac suba bo w moim 6 letnim kd grundinga jest jest sub chyba mowi sie na to ze jest aktywny bo podlaczony jest do pradu bezposrednio tak powiedzial mi moj siostrzeniec bo w tym temacie jestem zielony
 

bady87

Member
Przegladajac forum dobre opinie ma danon m 37 czy bedzie go mozna podlaczyc do telewizora bo dzwiek w lcd-kach przewaznie slaby oraz pod suba
 

PopaY

New member
Bez reklam
Tak, bez problemu. Ale widzę, że nie możesz się zdecydować czy kupić micro z DivXem czy bez :>
 

bady87

Member
Masz racje mmam problem bo czytajac posty te wiezyczki nie czytaja tekstu w divxach.Moze kupic wieze i jakis tani odtwarzacz z usb i z wyjsciem hdmi jak myslisz
 

PopaY

New member
Bez reklam
No ja osobiście nie kupiłbym wieżyczki z odtwarzaczem DVD ;) Wolałbym kupić jakiś tani amplituner z kolumienkami i do tego odtwarzacz DVD.
 

PopaY

New member
Bez reklam
Możesz kupić np. odtwarzacz Ferguson D-880HX, do tego jakiś naprawdę nieduży amplituner i masz gotowy zestaw muzyczno-filmowy. Tani, a w dodatku lepszy niż wieżyczka :)
 

bady87

Member
Czy moglbys mi polecic jakis ciekawy zestaw amplituner + 2 kolumny bo odtwarzacz juz wiem jaki .Oczywiscie nie jakis super wypas tylko taki do 1700 zl
 

bady87

Member
Teraz jestem zakrecony czy tani amplituner + 2 kolumny + odtwarzacz lub pianocrafta jakie sa - + tego zestawu i wiezyczki
 
Do góry