Paradigm 9v5 a wzmacniacz

nerwer

New member
Witam ,
Prosił bym o wymienienie wzmacniaczy z wyjściem main in które można podłączyć do amplitunera i dobrze zgrają się z wyżej wymienionymi kolumnami(Paradigm 9v5).
Czy naprzykład NAD C355 BEE będzie odpowiedni ?
cena do 2400 zł
Prosze o propozycje , i z góry dziękuje za odpowiedzi.
 
Ostatnia edycja:

ThoR_82

New member
Paradigmy to pewnie mocniejsze brzmienie:twisted: proponuje jak jest mozliwosc przesluchania bo mozna sie przejechac tak jak ja:p w moim odczuciu Moj NAD C352 zmulil mi moje Ikony 7 a mialo byc wrecz odwrotnie...(kupowanie w cemno z allegro z drugiej reki..:roll:) Jezeli szukasz wzmaka do Jazzu ,PoP, i raczej w tych klimatach to powinien sie spisac b.dobrze choc nie wiem jak sie zgra z twoimi kolumnami, jezeli mocniejsze brzmienie to moze cos z Rotel'a ,Arcam'a , Marantz'a ,Denon'a niech moze sie wypowie ktos kto ma owe wzmaki lub sluchal w podobne konfiguracji;)

Co do laczenia integry i ampli... powiem ci ze ja tak zrobilem polaczylem tego NADa z ampli H\K 247 i efekt byl b.przecietny chyba nawet gorzej niz sam ampli (jak chcem sluchac stereo to odlaczam od main in kable i wkladam zworki... eehhh),nie wiem czy to ten ampli i jego pre amp czy moze wzmacniacz integry... a moze ze wszystkimi ampli tak bedzie... nie lepiej kupic samej koncowki? ale czy to tez cos sie zmieni?...

pozdro.
 
Ostatnia edycja:

balo0on

New member
Na przykładzie moich 7v5 mogę polecić Tobie CA 740A i Advance Acoustic MAP 105. Nowe NAD'y(od 315 do 372) nie zgrywają się z Paradigmami v5 no chyba że słuchasz rapu...
 
Do góry