jakie kable byście polecili?

Buratini

New member
jakie kable głośnikowe oraz rca byście polecili do Ca 740A+Ca 640C+Ma Rs1 i co myślicie o tym zestawieniu?muzyka w 80% rock metal elektroniczna i pomieszczenie ok 17m. Z góry dziękuje za wszelkie sugestie:)
 

steeze

steeze
Pomagam
VIP
cześć,

jeśli o mnie chodzi to zestawienie CA+MA jest bardzo udane brzmieniowo (choć osobiście do tego rodzaju muzyki wybrałbym inne kolumny;) ). Zerknij i posłuchaj (w miarę możliwości) okablowania wireworld i ultralink. Nie wiem jaką kwotę chciałbyś wydać dlatego nie podam konkretnych modeli.

pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale nie załapałem - co już kupiłeś a czego szukasz?
I określ proszę klasę cenową na poszczególne elementy - będzie sporo łatwiej.
 

Buratini

New member
kable najchętniej kupiłbym konfekcjonowane. Chciałbym się zmieścić w ok 300-400zł.a długości to ok. 2x3 lub 2x3,5m przekrój myślę, że 2,5mm będzie odpowiedni.W 90% miało być ca740+ma rs1 ale jak mi Blackninja podał cenę na ca740 to mi się trochę "odwidziało" tak w gó poszły ceny!!!!!!! :( a MA RS1 mam nadzieje, że jutro u mnie zagoszczą:) więc nie wiem czy mimo to kupić tego ca740 czy może jakiegoś tańszego nada np 325?
 

steeze

steeze
Pomagam
VIP
wg mnie, jeśli zdecydujesz się na kable na tyle cienkie że bez problemu wejdą do zacisków, konfekcjonowanie nie jest konieczne (no chyba że będziesz przewody często wyciągał i wkładał).

jeśli obstajesz przy konfekcjonowanych zerknij np na wireworld luna.
Jeśli natomiast zdecydowałbyś się na przewody ze szpuli możesz sprawdzić:

wireworld luna lub orbit
albo
ultralink mtp-14 lub mtp-12

odnośnie elektroniki to ja bym pozostał przy cambridge. komplet 740 jest zdecydowanie wart swojej ceny.
 
Do góry