Odtwarzacz SACD - jaki kupić?

HDMag

New member
Cześć.
Zastanawiam sie nad zakupem odtwarzacza CD z możliwościa odtwarzania też SACD (multikanałowe) w cenie do 2000 PLN. Co moglibyście polecić w tej cenie?
Moze być oczywiście bez toru wizyjnego -zalezy mi tylko na dźwięku i co ważne musi odtwarzać w formacie wielokanalowym.

Pozdrawiam
 

HDMag

New member
darkmajin napisał:
akurat to ty mnie nie zrozumiales od kiedy na sacd jest wizja ... no nic zycze powodzenia :)

A czy ja gdzieś pisałem, ze na SACD jest wizja?
Pisałem o odtwarzaczu SACD a one bardzo często mają tory wizyjne, szczególnie jak są multichannel i szczególnie jak są za max 2000 bo są to po prostu odtwarzacze DVD doposarzone w możliwość odtwarzania SACD, DVD-Audio itp.

Teraz zrozumiałeś?

(oj chyba się starzeję bo dzieciarnia na forach zaczyna działać mi na nerwy - zero konstruktywnego podejścia, tylko jakieś bzdury wypisują...)
 

darkmajin

Member
Bez reklam
tak starzejesz sie dziadku bo nie umiesz juz sie dobrze wypowiedziec, odtwarzacze sacd to nie dvd sa dvd z obsluga sacd co nie znaczy ze sie nazywaja odtwarzaczami sacd wiec nie truj tutaj o torach wizyjnych tylko sie zdecyduj czy chcesz gowniane dvd z obsluga sacd czy prawdziwy dobry odtwarzacz sacd pozdrawiam dziadziu :)
 

ebolec

New member
darkmajin, pyszałkowaty jesteś. Powiedział Ci ktoś już o tym?
Pozdrowienia
ebolec

PS. Musiałem to napisać pomimo, że nie znam żadnego z interlokutorów
 

HDMag

New member
Ru$lan napisał:
Pomyśl nad Pioneerem DV-LX50
Solidnie zbudowany sprzęt i można go teraz wyrwać za około 1 tys. zł

Rzeczywiście - popatrzyłem na to i wyglada zachęcajaco. Jeszcze się porozgladam, ale to jedna z możliwości, którą już biorę pod uwagę. No chyba, że ktos ma jakieś negatywne doswiadczenia z tym związane

:)
Dzięki!
 

blackpepe

New member
Sony DVP-S9000ES

W obecnych czasach tą super maszynę można kupić za ok. 1000zł. Parę ładnych lat temu kosztowała 10000zł. Jeśli chodzi o tor audio to nie ma nic lepszego, polecam w 100% Sony DVP-S9000ES. Wymeniasz pare kond i delektujesz sie stereo i sacd:):)
 
Do góry