STEREO ok. 2000-3000 zł na 12 m2, (miniwieża ??)

ashken

New member
Witam forum!

Szukam ładnego stylistycznie, dobrze grającego stereo (amplituner + dwa głośniki - kolumny najchętniej w naturalnym drewnie + CD z MP3) zestaw 2.0 takich firm jak HK, Yamaha, Marantz, Denon, Onkyo, ew. JVC lub TEAC.

Cena od 2000-3000 zł. Moc nie duża (mały pokój 12 m2, ale ma to dobrze grać!).

Jaki model polecacie midiwieży ?


A może zamiast midiwieży, zwykły amplituner stereo + małe kolumny (ojciec nie chce zbyt dużych, aby zmieściły się na półce)??? Co jest lepszym wyjściem ?


edit:

Chodzi raczej o midi-wieżę, nie mini-wieżę. Coś jak YAMAHA E-810, albo coś lepszego...


Dziękuje i pozdrawiam,
Ashken
 
Ostatnia edycja:

darkmajin

Member
Bez reklam
jest pare problemow

co to znaczy ładnie grac dla niektorych VK i pioneer ładnie gra

2500-3000 na miniwieze troche szkoda
2500-3000 na ładnie grajacy ampli i kolumny w naturalnym drewnie ... tez ciezko :)

ale fakt na półce nawet podstawkowe ciezko zmiescic chyba ze to duza półka :) jvc i teac odstaw

:)
 

ashken

New member
Dobrze grać, to znaczy dobrze grać jak za zestaw w podanej cenie. Wiem, że to trochę pojęcie względne, ale nie wiem jak opisać "dobre brzmienie"...

Interesuje nas coś podobnego do Yamaha Pianocraft MCR-E810. Coś tej klasy lub lepszego (do max. 3000 zł)
 

ashken

New member
darkmajin napisał:
czy w przypadku miniwiezy napenwo mowimy o jakosci :)
ampli + kolumny zagra lepiej

Ja ojca namawiałem na HK 3390, ale to raczej z dużymi kolumnami ( DALI Concept 6, JAMO S606 ). Ojciec nie chce ładować dużych kolumn do małego pokoju... Stąd pomysł z miDi wieża.
 
Do góry