stereo do muzyki

maraz80

New member
witam.zstanawiam sie nad zlozeniem zestawu stereo do sluchania muzyki.generalnie bedzie to hip hop rock muzyka koncertowa i spiewana poezja.nie planuje uzywac zestawu do kina domowego ( posiadam juz projektor i mi w zupelnosci wystarcza). zastanawiam sie nad glosnikami kef iq7 i chcialbym do nich dorzucic sub tylko mam problem z ampem.prosze od odpowiedz.pozdrawiam.
mam pomieszczenie 20mkw.wysokie stropy drewniane podlogi ( nie panele) pusty pokoj.cenowo chcialbym sie zakmnac w 5000 tzn amp i kefy.ewentulanie cos moge dorzucic w granicach 1000 pln zeby zestaw wzmocnic.
 
Ostatnia edycja:

maraz80

New member
!

czy hk avr235 do tych kolumn w stereo to nie jest przesada?
albo Marantz SR5003? wiem ze sa 7.1 wiec czy to ma sens>?
a co z avr 254 ma rewelacyjne ceny w stanach?
 
Ostatnia edycja:

maraz80

New member
czy moglbys cos zaproponowac? czy amp do KD czy jednak do stereo? chcialbym rozbudowac zestaw w przyszlosci.i czy HK to najlepsza opcja z IQ9??
 

darkmajin

Member
Bez reklam
to ty chyba sam nie wiesz czy kino chcesz czy stereo ?

po co ci ampli?

na twoim miejscu łyknoł bym wzmaka hk 980/970 z naciskiem na ten pierwszy
a jak juz sie uparłes na ampli to 2.1 hk 3490/3480

pamietam ze jezeli chodzi o harmana nie jestem obiektywny :p
 

maraz80

New member
:)

no wlasnie mam ten problem ze nie moge sie zdecydowac :D chce kupic sprzet ktory troche mi posluzy.a w dobie HD plasm i kin domowych zaczynam watpic w zestaw stereo :D ja osobiscie stawiam na stereo do muzyki.mam projektor dzwieku wiec KD nie robi mi takiego szalu.jednak gdzie nie pojde i znajomi ktorych pytam promuja ampli.przynajmniej 5.1 bo to przyszlosc bo taka moda itp.rzygam ta propaganda wiec pisze tu na forum.P.s. czy da sie podlaczyc projektor jako czesc KD?
 
Ostatnia edycja:

maraz80

New member
:)

blackninja polecil mi cambridge audio 640R.ciekawy sprzet za dobra cene.niestety nie obsluguje HD czy to znaczy ze gry lub filmy w HD nie beda w pelni obslugiwane?jak to odbije sie na jakosci?
 

lepp

New member
Bez reklam
Potrzebujesz odtwarzacz z dekoderami na pokładzie i podpinasz kablami analogowymi. wtedy jest wszystko jak być powinno i z jakością też ok.
 
Do góry