Ampltuner do stereo

seba_00

New member
Panowie jaki Amplituner stereo (ok 1000zl) do JamoS606. Do muzy jak i filmów pokoj 3,5X5

i drugie pytanie czy sa amplitunery stereo z Hdmi i czy amplituner 5.1 nadaje sie do stereo. dziekuje z gory
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ampli stereo - rozpoczynałbym w klasie od HK 970 i Marantza
O szczegóły i ceny pytaj Blackninja na priv
 

lst

New member
Polecam Yamahe RX-797, testy i recenzje w jezyku polskim mozna wygooglac. Ewentualnie model ciut slabszy RX-497.
 

piciu666

New member
Ja mam HK3480 właśnie z JAMO S606 i jestem bardzo zadowolony. Zakupu dokonałem u blackninja do czego i Ciebie również zachęcam.
 

mario1969

New member
Budżetowy amplituner w stereo gra tak sobie. sprawdzone nausznie, taniutki luxmann A-007 z 1991 r. (180 zł na allegro nomen men nie znalazł kupca) zagrał większą przestrzenią i ogólnie ładniej niż moja yamaha rx-v4600 na tych samych kolumnach . Dzwięk na na yamce słabo odrywał się od kolumn a przy luxmannie już było o klasę lepiej. Sam do stereo szukam taniego, ładnie grajacego wzmaka.
 

lst

New member
mario1969 napisał:
Budżetowy amplituner w stereo gra tak sobie.
chyba nie doczytales, typowi chodzi o amplituner stereo a nie o amplituner ktory zagra w stereo. roznica jest zasadnicza.

jeszcze raz polecam przetestowac ta yamahe ktora polecilem
 

seba_00

New member
tak wiec jak wiadomo kupilem yamaszke 797 do tego głosniki Rubicon RP-63 no i powiedziawszy jestem bardzo zadowolony. sprzetu jeszcze nie testowalem na fuula. bas masakra nawet przy minimalnej glosnosci daje rozkosz. teraz zasatanawiam sie nad napedem dvd lub blue ray do telewizora Sony46W4710. jak myslicie czy jest sens kupowac blue raya. cena okolo 800zl
 
Do góry