Wzmacniasz dla "trudnych" frontów

Konrado

New member
Witam.
Aktualnie posiadam amplituner Denona avr4306 i nie daje sobie rady z zasileniem kolumn Vifa Sense 6,5F.
Na początkui myslałem o zmianie kolumn gdyż w przyszłości chce rozbudować kino domowe. Tuż przed sprzedaniem Vif u znajomego podłączyliśmy je do wzmacniacza stereo C.E.C. i pokazały co potrafią :)
Za tem postanowiłem zmienić amplituner na wzmacniacz stereo a dopiero później albo dokupić jakieś amplituner do kina albo zbudować kino na kilku wzmacniaczach.
Więc jakie zasilanie (niekoniecznie nowe) frontów byście polecili? Myślałem nad denonem PMA1500AE. Ale czy to dobry wybór bo dużo tego jeszcze z gwarancją na rynku wtórnym. Czyżby kupujący sie zawiedli i teraz sprzedają?
Salon jest 30 metrowy, a fundusze jakimi dysponuje to 3000 zł. Mam nadzieje że nakierujecie mnie na właściwą droge :)

Pozdrawiam i z góry dziękuje
Konrad
 

don111

Banned
jest sporo dobrych wzmacniaczy w tej cenie
z nowych i mocnych masz np różne Xindaki, Cambridge 840a, Advance MAP 305, może trafisz jakiegoś Roksan'a Candy albo Caspiana z 2 ręki
 

Konrado

New member
Dzięki za odpowiedź.
Nie wiem jednak czy będe miał dostęp do tych wzmacniaczy by móc je u siebie odsłuchać.
A czy ktoś słyszał Naima Nati5, Primare 21i lub może mocne rotele były by dobrą opcją i porównywał je z Dynaudio Audience 52?
 
Do góry