Kapłani H/k CA i Yamahy ;)))

Mrok

New member
Poczytałem sobie trochę Waszych wywodów na temat sprzętu stereo i muszę przyznać że dawno się tak nie ubawiłem. ;)))

Ludzie czy Wy w ogóle słyszeliście o innych firmach poza tymi rodem z MM ? ;)

Mam wrażenie że nie.

W świecie stereo H/K, CA i Yamaha to bużdżetowa nisza, czyli sprzęt z najniższej półki. Wuluzujcie trochę i nie róbcie innym wody z mózgu. To jest wręcz obrzydliwe.

Podsumowując: Jak w życiu nie słuchałeś nic poza H/K. CA i Yamahą nie rób z siebie kretyna i wciskaj ludziom kitu że jest to 8 cud świata.

To forum to maksymalny odlot.

Mniej trawy Panowie, MNIEJ TRAWY ! ;)
 

imalas

New member
To napisz nam "maluczkim" coś o sprzęcie, który ....no, właśnie co?....(tylko jedno pasuje).....SPRZEDAJESZ!!! :D :D :D

Panie?!, gdzie Pan ... pracujesz, komu służysz? :bober: :bober: :bober:

Więcej moresu i .....OGŁADY ogólnej !!!:) :) :)
 

darkmajin

Member
Bez reklam
kolejne dziecko przy komputerze ... rozmowy tocza sie głównie o tych ampli / wzmakach wlasnie dlatego ze wiekszosc ludzi je kupuje o czym mamy gadac o lampach za 40.000zł ktore ma pare osób ? pomysl zanim cos pier.... bo juz mnie bezmózgi mecza... chyba ze mowisz o "tanszych a lepszych" to juz chyba goraczkujesz..:rolleyes:

Dostałeś Warn`a, wiesz za co
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Każdy chwali to, co kupił. Ja do stereo wziąłem budżetowego NADa, bo najbardziej mi odpowiadał w połączeniu z kolumnami Dali. Polecać bym go nie polecał, bo każdy ma inne ucho i inny gust, więc trudno przewidzieć, czy się spodoba. H/K w połączeniu z JBL zdecydowanie mi nie leżą, jeśli chodzi o dźwięk, bo były projektowane do amerykańskich domów z dykty wchłaniających bas, jak gąbka wodę, a nie do betonowych bloków, gdzie zamiast muzyki mam dudnienie (nie mówiąc o tym, że żona by mnie wywaliła z mieszkania). Jeśli ktoś lubi bas, to będzie wniebowzięty. Do kina wezmę pewnie Yamahę 663, bo ma (dla mnie) akceptowalny dźwięk i pre-out za mniej niż 1,5kPLN. Co do CA - zależy od modelu - niektóre to kupa (błędów), a inne grają całkiem przyzwoicie.
 

dinderi

New member
Mrok napisał:
Poczytałem sobie trochę Waszych wywodów na temat sprzętu stereo i muszę przyznać że dawno się tak nie ubawiłem. ;)))
[itd. itd. itd.]
Tak czytam tą wypowiedź i zastanawiam się, co miała ona niby wnieść do podniesienia poziomu tego forum?:hmm:
Poza krytyką i inwektywami, nie ma w niej nic. Żadnej wartości. Żadnego kontrapunktu, żadnej przeciwwagi.
Wszyscy wiedzą, że przeciętne budżety obecnych tu forowiczów, to tylko klasa średnia, aspirująca do niższej. I o takie sprzety się tu pyta. Więc takie sprzęty się tu poleca.

Nie widziałem tu nigdy pytania typu: "Mam 35.000 zł na wzmacniacz stereo (ew. mogę jeszcze piątkę dorzucić), co byście polecili?", albo "posiadam CD - Ancient Audio Lektor, jakie głośniki byście polecili? Budżet cca. 60.000 zł za parę, jeśli trzeba to dychę dołożę.", albo "mam monobloki Reference 9011, zastanawiam się nad kolumnami Peak Consult El Diablo, albo mbl 101e. Różnica w cenie tylko 9.000 USD, ale bardziej podoba mi sie lakier na mbl'ach. Co sądzicie na ten temat? No i jakie kable?" ;)

Kolego Mrok, czemu miała służyć Twoja wypowiedź?
 

Camelus_pol

New member
Dinderi - podpisuję się pod Twoją wypowiedzią obiema rękami :). Lepiej bym tego nie ujął.

Tak się jeszcze zastanawiam - jakiegoż to sprzętu kolega Mrok używa - może się pochwalisz, to niektórym tutaj otworzą się oczy... :D
 
Do góry