Problem z dźwiekiem

mboryna

New member
Witam

Szukam pomocy odnośnie dźwięku :)
Otóż:
- posiadam głośniki Logitech 5.1 mające wyjścia 3xjack (zielony,czarny,pomaranczowy) do tego przejściówka 3xjack=2cinch
- kablem 2xcinch=2xcinch mam podłączone dźwięk z przejściówki pod Audio Out w LCD Samung LE32A330
- dźwięk jest ok
- problem dotyczy dźwięku z laptopa
- kablem jack(w laptopie mam tylko jedno wyjście dźwiękowe)=2xcinch mam podłączone pod LCD (obraz DVI/HDMI) w wejścię Audio IN znajdujace sie wspolnie z wejscie HDMI
- problem polega na tym, że słychać burczenie, sprzężenie i nie wiem jak temu zaradzić (gdy ogladam TV nie ma burczenia, tylko przy ogladaniu obrazu z komputera)
- jak odłącze z przejściówki 3xjack=2cinch kabel od dźwięku LCD i podłącze bezpośrednio dźwięk z komputera to jest ok

Jak zrobić, żeby nie przekładać kabli i mieć dzźwięk z TV i z komputera.
Nie posiadam wyjścią SPDIF w laptopie.

prosze bardzo o wasza pomoc
dziekuje
 

armi

New member
Bez reklam
może byś rozważył zakup jakiejś zewnętrznej karty muzycznej w którą wpiął byś 2 źródła... koszt ok 100-200 zł

powiem Ci że masz nieźle namieszane z tymi 'kabelkami' :) masz niby głośniki 5.1 ale dźwięk z nich tylko 2.0 i to też chyba niezbyt dobrej jakości.

Z powodu takich problemów jak masz Ty ktoś wymyślił amplituner :)
rozumiem jednak że nie dysponujesz budżetem żeby dokonać takiego zakupu - ale warto by było w przyszłości o nawet jakimś prostym kinie pomyśleć
 

timbot

New member
Bez reklam
popatrz, czy kable nie biegna kolo kabli z prądem, czy buczenie nei zalezy np. od predkosci wentylatora w lapku, lub od tego, czy dysk pracuje
 
Do góry