Mikrowieża HiFi XD 123 LG- Problem z RDS

qbazzi

New member
Kupiłem ostatnio właśnie tą mikrowieże i wszystko ładnie chodzi oprócz RDS (Radio Data System).
sad.gif

Problem polega na tym ze gdy wciskam na pilocie przycisk RDS po to aby mi pokazało info o stacji radiowej, to zamiast wyświetlic mi info o stacji pokazuje sie napis RT None, po kolejnych nacisnieciach przycisku CT None a nastepnie Ps None. Czasem na RT wyskakuje mi "waiting" i miga przez góra 5 sekund i znowu RT None. RDS powinien mi wyswietlic info o stacji odrazu bez problemu po ustawieniu stacji ale tak nie jest. Wieże kupiłem w poniedziałek w RTV Euro AGD i dzis pojechałem do nich wymienic ją na nowy model, oczywiscie bez problemu wymienili mi na nową ale problem dalej jest . Bardzo prosiłbym o pomoc, moze ktos posiada tą mikrowieze i wie jak to ustatwic tak aby działało. Oczywiscie sprawdzałem ja w paru pokojach w domu i nawet gdy postawiłem ja przy innej wiezy w której normalnie działa RDS to dalej mam to samo. Sprzedawca powiedział mi ze jezeli problem bedzie dalej wystepował to zwróca mi kase wiec jezeli nikt mi niepomoze to bedzie to jedyne wyjscie.
 
Do góry