Kolumny do denona pma 250 se

remarquee

New member
Posiadam trochę już wiekowy wzmacniacz denona PMA250 SE. Ostatno zostałem zmuszony do zakupu kolumn no i oczywiście pojawia się pytanie jakie. Pytanie o tyle ciężkie że nie wykluczam zmiany całego sprzętu grającego za jakiś czas. Generalnie muzyka z okolic szeroko pojętego rocka aż do metalu. Nie wykluczam że w przyszłości będą się musiały również sprawdzić w KD.
Budżet to ok 2000-3000. Pokój ok 20m. Dawno już nie kupowałem niczego grającego wiec będę wdzięczny za wszelką pomoc w wyborze kandydatów.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale kolumny juz do kina czy do stereo ?
I wartość 2000 zł - dotyczy tylko kolumn ?
 

remarquee

New member
No i tu problem:) Nie jestem do końca zdecydowany co do KD dlatego postanowiłem zakupić kolumny z myślą o stereo. I tak ich potrzebuje więc ten zakup mnie nie ominie. Nie mam bladego pojęcia o KD dlatego sądziłem że dobre kolumny w stereo będą mogły ewentualnie w przyszłości posłużyć jako przody w KD no ale może źle myślałem:) Generalnie póki co plan jest taki żeby nabyć dobre kolumny do stereo, podłączyć telewizor do wzmaka i zobaczyć czy mi to wystarczy. Jak nie wystarczy to zacząć zbierać klocki do KD. Wolałbym żeby wystarczyło bo póki co muzyki słucham więcej niż oglądam TV także z niechęcią bym się rozstawał ze stereo no chyba że nowe amplitynery KD grają w stereo nie gorzej od mojego staruszka 250se:). Te 2000 no może z lekkim zapasem to tylko na kolumny.
 

pruszków

New member
Sprawdz JBL podłogowe, ale nie najwieksze gabarytowo i mocowo- za słaby wzmacniacz, mogłyby dudnic. Mogą tez byc Dali. Nie podam konkretnych modeli, nie jestem az tak na bieżąco.
 
Do góry