stereo do TV

czechcin

New member
Potrzebuję stereo do TV (KDL32D3000) bo głośniki w nim to jakieś nieporozumienie (brzmią jak "podrasowany jamnik").
Chciałbym obyć się bez subwoofera bo mam mało miejsca na podłodze, monitory mogły by stać na stojachach przy TV, wzmacniacz najlepiej z radio (jeżeli coś takiego w ogóle robią).
Pokój ma około 25mkw, sprzęt uniwersalny do filmów, muzyki rock-metal i rozrywkowej, cena około 1k do negocjacji.
Jak widzicie trochę to skomplikowane. To drugie forum na którym prodzę o pomoc, mam nadzieję że tutaj ktoś mi pomoże.

Dzięki
Łukasz
 

krych83

New member
A sprzęt używany wchodzi w grę?
Można by kupić używany wzmacniacz, do tego monitory (mogą być nowe).
Będzie to lepiej grało niż amplituner stereo. Tuner można będzie później kupić z allegro.
 

czechcin

New member
Od początku myślałem o używanym wzmacniaczu/amplitunerze bo kolumny wolałbym nowe. Tutaj jest duży wybór we wzmacniaczach Rotela tylko nie wiem czym się sugerować przy wyborze. Tunerem pomartwię się później.
 

krych83

New member
Na forum audiostereo jest trochę opinii o wzmacniaczach.
Rotela nie słuchałem, znalazłem dobre opinie o RA-931 i RA-921 (aktualnie są na allegro). Od siebie mogę polecić wzmacniacze Denona (mam PMA-725R) jak i NADa (310 i 312 czasem można znaleźć w dobej cenie).
 

krych83

New member
Wiele osób poleca Denona do Wharfedale.
Sam posiadam Denona PMA-725R z Wharfedale Crystal 40 i muszę przyznać, że to bardzo dobre połączenie.
 
Do góry