KISS DP 600 a słuchanie muzyki

skos1

New member
Witam wszystkich, jestem posiadaczem odtwarzacza KISS DP 600. Zakupiłem go w zeszłym roku za akceptowalną ceną 800 PLN. W chwili obecnej poracuje on razem z ONKYO 605 + DALI BLUE 5005. KISS jako odwarzacz DVD nie sprawdza się całkowicie. Winowajcą jest bardzo głośny napęd DVD, który nie pozwala skupić się na oglądaniu filmów. Słuchanie płyt CD to jeszcze większa porażka, ale przecież nikt na tym odwarzaczu płyt CD nie słucha... Materiał HD jeśli już pójdzie to ogląda się fajnie (zwłaszcza te z serii XXX...:) ). Właściwie to w chiwli obecnej używam KISS-a do słuchania muzyki, brzmi to trochę dziwnie po wcześniejszych uwagach, ale po dokupieniu twardego dysku można wykorzystać wszystkie możliwości KISS-a DP 600. Całą moją płytotekę przekonwertowałem z płyt CD do formatu bezstratnego *.WAV. W chwili obecnej wszystkie płyty leżą sobie schowane głęboko w szafie, ja natomiast słucham muzyki tylko z twardego dysku + KISS-a. Jest to bardzo wygodne i pozwala się cieszyć się całą dyskografią bez utraty jakości dźwięku. Dużym plusem KISSA jest wyświetlanie całych nazw utworów, bez żadnych ograniczeń co do ich długości. To samo dotyczy menu ekranowego, jest dopracowne i łatwe w obsłudze. W sumie to zastanawiam się, który jeszcze odwarzacz DVD w podobnej cenie obłsuguje bestratny format WAV, oraz pozwala na podłączenie dysku twardego o dowolnej wielkości? Tak ma marginesie płyty DVD AUDIO i SACD słucham na Samsungu HD 745, w sumie warto było na niego wydać 300 pln:D
 
Do góry