Łączenie dvd, tv lcd, hi-fi oraz tv cyfrowej.

mobile99

New member
Witam mam następujący problem: podłączyłem dvd z tv lcd przez euro złącze. Tv lcd jest połączone z wieżą przez wyjście audio w telewizorze lewa i prawa strona. Mam następujący problem. Gdy wieża gra z tv wszystko jest ok, czyli grają 2 głośniki w tv i dwa w wieży. Gdy przełącze tv na dvd to dźwięk w kolumnach z wieży jest taki sam jak w ostatniej oglądanej stacji telewizyjnej, a w telewizorze odtwarzany jest ten z DVD. Na jednym AV w telewizorze jest właśnie tak nawet jeśli zmieniam źródło dźwięku w menu telewizora. Natomiast na drugim EURO w telewizorze wszystko gra muszę tylko przełączyć w telewizorze źródło i 4 głośniczki grają dźwięk z DVD. Niby ok, ale kiedy podłącze dekoder to już nie będzie ok, bo albo dźwięku z DVD albo z cyfrówki nie będę mógł usłyszeć w głośnikach, bo wygląda to tak jakby tylko jedno EURO w telewizorze mogło wysyłać dźwięk do wyjścia dźwięku z Telewizora. Wieża marki Grundig, TV Grundig Lenaro 32", dvd Korr. Pomocy chcę mieć fonię w wieży zarówno przy korzystaniu z wieży jak i z tv satelitarnej!!!:( :( :(
 
Do góry