cykanie harmana 970

dima

New member
witajcie,mam to cd tydzien ,podczas cichych momentow slychac wyrazne cykanie,jest to naprawde irytujace,co o tym sadzicie,czy zaniesc cd do serwisu?
:confused:
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Cykanie to dziwięk soczewki która ustawia "ostrość" dla czytnika. Płyta nagrana, tłoczona gorzej będzie cykać nie tylko w tym odtwarzaczu.
 

Marcell_80

New member
cos mu si byc z tymi odtwarzaczami harmana....mi po tygodniu:

1. Odtwarzacz wyświetla NO DISC przy próbie odtworzenia płyt,które już wcześniej odtwarzał.

2. Odtwarzacz gubi ścieżki w trakcie odtwarzania co przekłada się na notoryczne przerwy w odtwarzaniu muzyki.

3. Przy przełączaniu utworów np. z 2 na 10 odtwarzacz „gubi się” i nie odtwarza wybranego utworu,sam wybiera utwór i na nim się zawiesza co powoduje nieprzyjemny dźwięk w kolumnach.

Wszystkie opisane usterki występują na pytach oryginalnych kupionych w sklepach np(empik) jak i CD-R .

W poniedzialek przyjezdza po niego kurier z GLS zawozik do katowic.
Dobre jest to ze nie musze osobiscie z nim latac.

To taka pocieszka na twoje cykanie :)
 

post.swan

New member
Miałem dokładnie to samo (pkt.1-2). Trzy dni temu wrócił z serwisu. Wgrali nowe oprogramowanie i wymienili loader. Pkt.1 rzeczywiście naprawili. Pkt.2 nadal to samo, więc chyba niestety znowu wysyłka do serwisu.
2 lata temu miałem podobne problemy z HK DVD 21 przy odtwarzaniu audio CD. Dopiero po drugiej naprawie problem zniknął.
Jak na firmę HK to mi to kiepsko wygląda.
 
Do góry