Yamaha PianoCraft E 810

andrewz42

New member
Yamaha pianocraft E810

Witam jestem posiadaczem tej niezłej wieżyczki lecz nie posiadam polskiej instrukcji co prawda z podłączeniem nie miałem problemu ale chciałbym poznać wszystkie jej zalety byłbym wdzięczny za wskazówki gdzie mógłbym się w nią zaopatrzyć.
 

plusz

New member
Stałem się posiadaczem Yamahy PianoCraft - legalna z polską instrukcją i 3 latami gwarancji - kupiona za niewiele więcej niż sprowadzane z Niemiec.
Działa, ładnie gra, mam polskie czcionki w napisach divx, pilot steruje również moim TV panasonic. Jeśil ktoś ma pytania, to chętnie odpowiem.
 

dratewka

New member
plusz napisał:
Stałem się posiadaczem Yamahy PianoCraft - legalna z polską instrukcją i 3 latami gwarancji - kupiona za niewiele więcej niż sprowadzane z Niemiec.
Działa, ładnie gra, mam polskie czcionki w napisach divx, pilot steruje również moim TV panasonic. Jeśil ktoś ma pytania, to chętnie odpowiem.

Witaj Plusz,

Slyszałem opinie iż naped DVD w E810 głośno pracuje. Prawda to ?
 

Storm

New member
Napęd jest super nie mam zastrzeżeń. Jakość dźwięku na najwyższym poziomie.

Jest zajebista !!!:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Storm

New member
Yamaha jest okay !!!

Czy ktoś ma ten sprzęt bo nic od dawna w tym temacie się nie pojawia. Chyba nie tylko ja coś takiego kupiłem !!!
 

wacol

New member
Witam
Noszę się z zamiarem zakupu tej wieżyczki i chciałem zapytać jakich kabelków używacie, gdyż słyszałem że kable dostarczane w zestawie są kiepskiej jakości.
Pozdrawiam
 

luck1985

New member
Mam ten sprzet , mam instrukcje ale mam klopot zeby wyczytac taki bajer :

Jak sie wlaczy radio albo jak sie sama wlaczy ( jako budzik) to chce zeby tylko tuner sie wlaczyl , a nie dvd . Jak sie wlaczy rano to widze, ze cd normalnie odpala i leca piosenki , ale radio ustawione wiec gra radio , ale ja chce zeby sie nie wlaczal ten dvd w ogole . Wyczytalem jedynie , ze po 30 s nie uzywania dvd moze sie wylaczyc . Ale jest to co ja chce uzyskac ? KTos wie ?
 

jpk78

New member
no lepiej zainwestować w lepsze kable - opłaca się - obraz po componet jak żyleta o dźwięku nie wspominając. Poza tym napęd pracuje cichutko - praktycznie wogule go nei słychać. Kable to od razu brać z górnej półki.
 

cezary2

New member
e 810 yamaha

witam wszystkich
kupiłem sobie tą wieże ale bez polskiej instrukcji. czy ktoś może mi ją wysłać lub sprzedać??
pozdrawiam
 

MohSETH

New member
Witam serdecznie

Jest to mój pierwszy post na tym forum. Chciałbym zacząć swoją przygodę z audio. Ponieważ moja stara leciwa wieża Panasonic (15letnia) jest już na wykończeniu. Chciałbym kupić coś innego... Coś co mnie porwie... Zaznaczam, że nie jestem audiofilem, ale doceniam piękną muzykę... Słucham wszystkiego co mi się podoba... Zaczynając od Dance, pop, Classic, rock kończąc na techno i innych bliżej nie sklasyfikowanych rodzajach muzyki.

Mam do wydania 1400 zł i zobaczyłem PC E 810 za 1300 zł, starczyło by jeszcze na kabelki lepsze;)

Martwi mnie tylko to czy będę mógł odtworzyć mp3 bez TV bo czytałem, że mogą są być z tym problemy... a może polecicie coś innego? Jestem otwarty na wasze propozycje Ważne żeby było nowe i na Gwarancji.

Pozdrawiam
 

jpk78

New member
MohSETH napisał:
Witam serdecznie

Jest to mój pierwszy post na tym forum. Chciałbym zacząć swoją przygodę z audio. Ponieważ moja stara leciwa wieża Panasonic (15letnia) jest już na wykończeniu. Chciałbym kupić coś innego... Coś co mnie porwie... Zaznaczam, że nie jestem audiofilem, ale doceniam piękną muzykę... Słucham wszystkiego co mi się podoba... Zaczynając od Dance, pop, Classic, rock kończąc na techno i innych bliżej nie sklasyfikowanych rodzajach muzyki.

Mam do wydania 1400 zł i zobaczyłem PC E 810 za 1300 zł, starczyło by jeszcze na kabelki lepsze;)

Martwi mnie tylko to czy będę mógł odtworzyć mp3 bez TV bo czytałem, że mogą są być z tym problemy... a może polecicie coś innego? Jestem otwarty na wasze propozycje Ważne żeby było nowe i na Gwarancji.

Pozdrawiam

mp3 na yamaha pianocraft to chyba jakies nieporozumienie ta wieza jest stworzona do sluchania sciezek zapisanych w zwyklym audio na cd, a mp3 bedzie niewiele lepsze niz na glosniczkach z kompa
Pozdrowienia
 

tomek8866

New member
Witam,

Zakupiłem ostatnio Piano Crafta E-810, i chciałem obejżeć film i tu pojawił się problem, bo nie wiem jak odczytuje on napisy do filmów. Kiedy włączam film napisy się nie wyświetlają, trochę kombinowałem ze zmianą języka i niektórych ustawień, ale nic to nie dało. W dodatku nie mam polskiej instrukcji. Przyznaję, że nie znam się zabardzo na tym, więc jak ktoś coś wie - proszę o pomoc.
 

jpk78

New member
Z tego co wiem to są też ustawienia dotyczące napisów ale niestety nie próbowałem oglądać filmu z dołączonym plikiem napisów
 

razorhd

New member
Przede wsystkim należy pamiętać, że nazwa pliku z napisami musi być identyczna z nazwą filmu. Ponadto Yamaha obsługuje napisy w formatach “.srt”, “.sub”, “.ssa”, i “.smi".
Potem wystarczy po włączeniu filmu wcisnąć przycisk "subtitle" i gotowe.
Niestety nie ma możliwści jakiegokolwiek sterowania napisami, zwłaszcza rozmiar czcionki jest do bani. Z odległości około 4m muszę nieźle wytężać wzrok żeby je przeczytać.
 

Misiek99a

New member
witam
mam pytanie ( nigdzie o tym nie piszą w necie) czy ta Yamaha ma wejście Rca 2x chinch lewy prawy, pytam o to, bo chciałbym podłączyć do niej dekoder tv cyfrowej dający radio cyfrowe przez kabel. Dekoder ma wyjście RCA L/p chinch. chyba ,że ma wejście stereo3,5 mm wtedy kabel: RCA - stereo 3,5 mm, ale tego też nigdzie nie podają. i jeszcze jedno, jeśli chodzi o wymianę kabli - które należy wymienić, i na jakie ?
 
Do góry