DENON 2000AE czy może ONKYO 9755

DJ LUCAS

New member
Witam wszystkich forumowiczów. Moje pytanie jest następujące czy ktoś może miał możliwość skonfrontowania ze sobą tych dwóch wzmacniaczy? Chodzi mi głównie o jakość basu (niski a nie głosny) , i możliwośc w wysterowaniu niełatwych kolumn jakimi są Paradigm Studio (raczej będą to podłogówki). Tak więc przeglądając net natknąłem się jeszcze na jedną firmę która jest z Paradigmem sprzedawana - Xindak. więc mam teraz niezły mętlik w głowie. Czy rzeczywiście Firma Onkyo jest lepsza od Denona? (nie wiem czy wyznacznikiem moze tu byc sprzet do kina domowego, gdzie onkyo za mniejszą cene oferuje poprostu więcej i chyba lepiej - chodzi mi o zastosowane w amplitunerach mocniejsze - wydajniejsze wzmacniacze). za wszelkie sugestie z góry dzięki.
 

don111

Banned
Onkyo to chyba wzmacniacz cyfrowy ;)

a ten Denon 2000 mimo niskiego poboru to prawdziwy kolos i mocarz, przy nim HK to zabawka... o jakości dźwięku nie wspominając :)

do Paradigmów polecane są Xindaki (wydajne prądowo i podobno brzmieniowo pasują) ale to raczej nie jest klasa Denona PMA2000 (co nie oznacza że akurat z Paradigmami nie mogą lepiej zagrać)
 
Ostatnia edycja:

Skibus

New member
Gdzie to ma grać ? I ile możesz wydać ? W jakim stopniu możesz/planujesz/masz adoptowany pokój akustycznie ?

Te propozycje są dość słabe jesli bierzesz pod uwagę jakość dźwieku stereo.
 
Do góry