Czy brać sprzęt "z wystawy"? A może ktoś złoży ofertę?

markk

New member
Witam,

Interesujący mnie sprzęt w odpowiednim kolorze jest niestety tylko "z wystawy" - tzn. jest to ten sam sprzęt, którego używałem do odsłuchów (nie wiem, jaka jest jego wcześniejsza historia) - jednym słowem nie jest to "świeżynka z kartonika" tak jak lubię.

Co o tym sądzicie?
Jakoś tak nie za bardzo mi się uśmiecha, z drugiej strony mogę czekać na nowy sprzęt nie wiadomo ile i też w sumie nie mam gwarancji, czy będzie nowy... Sprzedawca twierdzi, że sprzedaje w ten sposób normalnie i że dystrybutor Yamahy tak otwiera kartony.


Dodam, że chodzi o sprzęt jak poniżej, na ktory już jestem w zasadzie zdecydowany po kilku odsłuchach:

amplituner: Yamaha RX-797
cd: Yamaha CDX-397-MK2 (preferowany ze względu na cenę) lub CDX-497
kolumny: Dali Concept 6 lub Dali Concept 8
(tych drugich dopiero mam jutro posłuchać, ale znając 6-tki byłbym w stanie wziąć w ciemno, mam też posłuchać jeszcze Celestion-ów f30)

Całość w kolorze czarnym.
A może któraś z handlujących osób mogłaby złożyć ofertę?


-markk
 

don111

Banned
a co takiemu sprzętowi z wystawy mogło się stać ? przecież chyba nikt nie przychodził tam testować kolumn w stylu - jak głośno są w stanie zagrać, tylko raczej były to odsłuchy pod kontrolą sprzedawcy....
jedyną wadą mogą być jakieś obicia, zadrapania - sprawdź i jak będzie spory upust to bierz :)
 

timbot

New member
Bez reklam
przyklad z zycia ku przestrodze- kupno subwoofera z wystawy "ale w ogle on nie grał, panie, on tu stoi tylko zeby ladnie wygladac, poza tym my pudelek nie trzymamy i wystawiamy na sklep, no moze ktos od czasu do czasu chce posluchac chwile tego zestawu to na chwila wlaczamy" pomimo wydawaloby sie dokladnego obejrzenia, to ja ofiara losu przegapilem, że górne zawieszenie bylo odklejone na jednej trzeciej obwodu glosnika, w sklepie odsluchalem inna sztuke (kolor) i dostalem wystawowy sub, ktory od razu musialem reklamowac.... (choc trzeba przyznac, ze oddanie poszlo bez problemu)
niby mogła być to wada fabryczna, wiec ciezko oceniac, czy w sklepie po prostu go przemeczali regularnie od nowości, czy po prostu tak miała ta sztuka
 

dima

New member
uzywany klocek

kupuje jutro hk hd970 z wystawy,2 stowy taniej ,zobaczymy co sie bedzie dzialo
:confused:
 

dima

New member
mocny kardon

i co dalej?jak polaczyc z tunerem?dziwne,pilot od tv panasonic dziala na tego cedeka
:???:
 

kitizz

New member
jvc z wystawy

Przymierzałem się do zakupu tv jvc. W MM była ostatnia sztuka , włączona od kilku miesięcy . I co ciekawe cena wzrosła o 200 zł .
Nie wiem dlaczego , czy dlatego że ostatnia sztuka , czy dlatego że długo sprawdzany . Chyba koszty prezentacji .
 
Do góry