Advance Paris MyConnect 150 czy NAD M10?

mich_biel

New member
Witam.
Miałem amplituner HK 3490 oraz CD HD980. Sprzedałem ten zestaw.
Na razie wziąłem od córki z pokoju Denon Ceol N9 i go używam.
Dodam że mam kolumny podłogowe Dali Ikon6 Mk2. Ale przyszłościowo być może je zmienię, na razie na nich szarpę.
Chcę kupić jakiś zestaw lub all-in-one. Czy ktoś słuchał, coś wie na temat Advance lub Nada. Czytałem to co jest w necie (w Polsce i zagranicą) i oba mają dobre opinie. Co zagra lepiej. Nie za bardzo mam możliwość odsłuchów.
Pozdrawiam Michał.
 

Baldini

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też jestem zainteresowany Advance. Dla mnie ma wszystko, czego właśnie potrzebuję. Ale wydając co najmniej 9k zł, wolałbym jednak umówić się na odsłuch. Ja niestety w najbliższej okolicy nie widziałem sklepu z Advance, więc jak już dojrzeję do zakupu, to czeka mnie 300km drogi. Nie chciałbym wydać tyle kasy, nie mając żadnego porównania.
 

mich_biel

New member
Ja również mam kawałek drogi żeby go posłuchać.
Najlepiej trzeba by go wypożyczyć i odsłuchać w domu pod swoimi kolumnami i swoim pokoju inaczej to w sklepie tylko możemy stworzyć podobne warunki, które w domu mogą okazać się całkiem inne. Z rozmów przez telefon oraz przeczytanych informacji odpuszczam NAD-a rozważam jeszcze NAIM Unitil ATOM tylko cena wyższa. Advance Myconnect 150 można kupić za niecałe 8 tyś. w sklepie RTVmax.pl co jakiś czas cena spada, trzeba śledzić ich ofertę.
 

Baldini

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja dla siebie nie znalazłem nic konkurencyjnego. Advance ładnie wygląda, ma niezłą moc, i bardzo dużo możliwości podłączenia dodatkowych urządzeń. Dla mnie w tej cenie nr. 1. No i jest wszystko w 1 skrzynce. A na tym też mi bardzo zależy. Miałem już kupować zestaw wzmacniacz ix125 plus paris 9 (CD i odtwarzacz strumieniowy w jednym), ale wzmacniacz już nie jest produkowany i nie można go w sklepie kupić.
 

mich_biel

New member
Ja też pod koniec tamtego roku chciałem zamówić ix125 + paris 9 ale okazało się że nie produkują już ix125. Napisałem do advance do francji i mi odpisali że nie wiedzą kiedy i co wyjdzie jako następca ix125. Jak teraz rozmawiam telefonicznie to sprzedawcy twierdzą że MyConnect 150 jest połączeniem jakby tego wzmacniacza plus wszystkie funkcje dodatkowe. Generalnie wszyscy twierdzą że ma moc i dobrze zagra z moimi kolumnami ale klocki oddzielne będą lepsze i będą lepiej grały. Czytałem testy opinie na zagranicznych stronach i są pozytywne. Na razie jadę na wakacje. Wrócę to trzeba będzie podjąć decyzję.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Xi 125 był awaryjny, dużo wątków na zagranicznych forach o spalonych końcówkach czy wskaźnikach.
 

mich_biel

New member
Coś z nim było nie tak były sygnały że najpierw ix120 buczał potem że to poprawili w ix 125 ale podobno nie do końca.
 
Do góry