Na co Polk Audio Rti A7

franerem

New member
Cześć,

proste pytanie w szczególności do pracowników lub właścicieli salonów audio. Mam obecnie Polk Audio Rti A7 i zastanawiam się czy warto się przesiąść na:

a) Polk Audio Rti A9

b) Polk Audio Signature S60E

... chyba że coś innego :) np. Dynaudio Excite x44.

Pokój to otwarty salon z kuchnią 60 metrów... słuchałem już bardzo dużo (oprócz polków z punktu a i b ale zakładam że klimat grania jest podobny do A7 tylko lepiej w przypadku A9 ale nie wiem na ile lepiej). Z tych co słuchałem to większość grała dla mnie max trochę lepiej od rti a7 (budżet to max 12k na parę ale najelpiej 6k na parę ... jestem bardzo pragmatyczny).

Jedyne kolumny ktore mnie zaciekwiły to B&W 703 ale na początku brakowało mi basu ... później już sam nie wiem i bede chciał je sprawdzić u siebie w domu.

To może warto jednak A9 lub coś innego? :)

Aha, ma to grać z kompletem Emotiva MC-700 plus Emotiva A-5175

Pomocy :)
 

werf

Active member
Bez reklam
Emotiva, jaką pamiętam gra trochę matowo i za koca w Dynaudio bym się raczej nie pchał.
Resztę kolumn masz jaką ?
 

franerem

New member
Emotiva, jaką pamiętam gra trochę matowo i za koca w Dynaudio bym się raczej nie pchał.
Resztę kolumn masz jaką ?

hmmm ... matowo? :) ... takiego określenia do emotivy jeszcze nie ogarnałem... dla mnie gra mega krystalicznie :) ... jeśli miałbym się przyczepić to czasami nawet za bardzo :) ... a to jest dla mnie odwrotność matowości :).

Pozostałe to centralny Polk Audio CSi A6, Sub Tonsil Activ 250 i satelity tonsila z kompletu siesty :) bo brakło czasu na wymianę na Polki a w sumie grają bardzo dobrze :).

Remi
 
Do góry