Dylemat w wieloletnim wyborze stereo...

Mohikanin79

New member
Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Po kilku latach przerwy, powracam jako syn marnotrawny w poszukiwaniu swojego "złotego Grala".

Zestawu szukam do salonu zestaw 2.0 lub 2.1. Będzie podpięty pod ps4 w chwili obecnej, chyba że w założonym budżecie oprócz ampli będzie również CD. Głownie słucham muzyki typu Pink Floyd/ Dead Can Dance/ Arcana/ instrumentalnej/elektronicznej J/M/J, M. Oldfield tych starych albumów ;-), skupionej na wokalu smaczkach dookoła wokalu. Zestaw podpięty będzie również pod Spotify/Netflix. Nie szukam kina domowego, raczej czegoś co w kinie poprawi dźwięk i tyle. Ważnym elementem będzie kolor kolumn w białej okładzinie.
Budżet: od 2500 do 3499 nowy sprzęt( zakładam sprzęt używany, warunek w idealnym stanie wizualnym).

Kiedyś doradzał mi blackninja - mam nadzieję, zę jeszcze jest na forum, bo jak pamiętam miał zestawy w doskonałych cenach


Zestawy do jakich się przymierzam:

1. https://www.euro.com.pl/zestawy-audio-hifi/denon-rcd-n10-bialy-wilson-raptor-5-bialy.bhtml

2. https://www.olx.pl/oferta/zestaw-st...wa-kable-gratis-CID99-IDCLA4j.html#68ccc952fb

W tym dniu pragnę złożyć wszystkim forumowiczom i forumowiczkom życzenia.

Niech znajdzie się czas na tęczowe pisanki, bazie, lukrowane mazurki…
Życzę Wam rodzinnych zdowych Świąt, gwary w wielkanocny poranek i odwagi w ten następny - Lany Poniedziałek. Obfitości!:eek:k:

Pozdrawiam serdecznie
Piotr
 
Ostatnia edycja:

Mohikanin79

New member
Zeniffar jak sprzęt się sprawuje? Szukam czegoś do otwartego salonu, nie musi denerwować sąsiadów, ma grać przyjemnie dla ucha. Bardzo ładne okleina kolumn. W realu też prezentuje się tak ciekawie?
 

Zeniffar

New member
Tak, orzech moim zdaniem ładniejszy, ale sam mam czarne ze względu na lepsze wpasowanie w mój salon. Gra ok, czysto i przyjemnie bez przesadzonego basu. Głośność do salonu będzie ok, ale remizy tym raczej nie na pędzisz. Ja dużo korzystam z radia internetowego, Muzyka z BT, lub YouTube z tv, podłączone kablem optycznym. I jestem zadowolony. Jednak podłączenie mam standardowe do Ampli za pomocą dwóch żył jednak zastanawiam się nad bi Amp...

Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka
 

Mohikanin79

New member
Tak, orzech moim zdaniem ładniejszy, ale sam mam czarne ze względu na lepsze wpasowanie w mój salon. Gra ok, czysto i przyjemnie bez przesadzonego basu. Głośność do salonu będzie ok, ale remizy tym raczej nie na pędzisz. Ja dużo korzystam z radia internetowego, Muzyka z BT, lub YouTube z tv, podłączone kablem optycznym. I jestem zadowolony. Jednak podłączenie mam standardowe do Ampli za pomocą dwóch żył jednak zastanawiam się nad bi Amp...

Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka

Nie wiem tylko jak się zgra z PS4. Na chwile obecną to będzie moje jedyne centrum rozrywki. W niedalekiej przyszłości rozważam zakup CD jeśli zmuszony będę przekroczyć budżet.
 

Zeniffar

New member
Mam podłączone do Xbox one x i nie ma problemów... W dobie Spotyfi dla mnie CD nie na prawa bytu.

Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry