Wybór sprzętu stereo pokój 6x4,5m

Szlachtus

Member
Witam wszystkich!


Sprzedaję swój stary sprzęt:


Fronty Monitor Audio BR6
Amplituner Denon X2100W
Subwoofer Velodyne impact 10


I szukam do pokoju o wymiarach 6x4,5m kompletnego zestawu stereo.Wzmacniacz, kolumny, fajnie jakby był odtwarzacz sieciowy, super jakby można było odtwarzać również płyty. Muzyka to głównie szeroko pojęty rock, elektronika. Budżet to jakieś 3000zł - chyba że więcej uciułam za sprzęty powyżej :D Jestem skłonny kupić coś nowego, ale i oczywiście używki.


Widziałem już różne rzeczy, interesujące są "wieże" jak Pianocraft czy MARANTZ
Melody, ale zdaję sobie sprawę że osobny wzmak, plus kolumny itd. dadzą lepszy dźwięk i lepsze możliwości. Nie wiem też czy te wieże w ogóle coś zagrają w takim pokoju? Fajnie jakby sprzęt miał dobry bas, ale nie dudniący gdyż w pokoju będzie przebywało małe dziecko :)


P.S Myślałem o złożeniu zestawu z kolumn Focal Chorus 706 plus jakiś ampli marantz, ale nie wiem czy starczy kasy.



Z góry dzięki bardzo za pomoc,



Pozdrawiam! :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Co ci nie pasuje w obecnych kolumnach?
Powiem szczerze, że dobrą opcją byłoby wymienienie jedynie elektroniki do określonej kwoty.
 

Szlachtus

Member
Przede wszystkim chodzi o płytki bas, obecnie wspomagałem się subem, ale jeśli wzmak stereo wyciągnie mi z tych kolumn lepszy dźwięk to oczywiście będę myślał tylko o wymianie suba i elektroniki
 

Szlachtus

Member
Mam możliwość kupna w bardzo dobrym stanie za 1600zł

Odtwarzacz sieciowy Marantz Na6005
Wzmacniacz Marantz PM5004

Zda egzamin taki zestaw?
 
Do góry