Yamaha rn-402 + nota 550x czy Onkyo Tx-8250 + ???

mihail1

New member
Witam,
Stoję przed dylematem wymiany mojego leciwego soundbara sony HT-CT80. Wszystkie sprzęty podłączone mam pod Tv( hdmi) a z Tv wychodzi jeden optyk do powyższego soundbara. Do filmów się to nadaje jako zastępstwo głośników TV, do muzyki niestety nie. Dlatego chce ten sprzęt zastąpić czymś innym, niskobudżetowym HiFi.
Do wyboru dwa amplitunery: yamaha i onkyo. O tyle wiem, że z yamaha podoba mi się( w miarę) brzmienie nota 550x, to onkyo w ogóle nie słyszałem. Nie wiem nawet z jakimi kolumnami podłogowymi mógłbym je zestawić.
Nie jestem audiomaniakiem. Muzyki słucham różnej, pop, dance, muzyka klubowa, czasem nawet disko polo[emoji3]. Nie mam specjalnego gustu. Do tej pory muzyki słucham, albo na telefonie z ibasso + Sennheiser 599(brzmienie tego zestawu bardzo mi leży)albo z głośnika bluetooth dockin d fine(bass się wylewa).

Proszę was o jakieś rady co wybrać, yamahe czy onkyo. Jeśli to drugie to jakie kolumny do maks 1 800 zł za komplet mogę do tego sprzętu dobrać??
Słuchać tego będę w pokoju, który ma 25 m².

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Przy tym czego słuchasz i jak duże masz pomieszczenie to Onkyo i do tego kolumny np Klipsch nawet R820F. Zobaczysz buzia będzie się śmiać.
 
Do góry