Zestaw do 4 tys.

ABCDE

New member
Witam wszystkich serdecznie.
W salonie 25m2 zamierzam słuchać głównie muzyki ( Spotify ). Niestety ale mam bardzo "ograniczoną" przestrzeń i w grę nie wchodzą żadne "gabarytowe" kolumny. Kolumny mogą stać tylko na komodzie pod telewizorem co jest sporym ograniczeniem. Oczywiście, ze względu na te okoliczności, punktem wyjścia były przymiarki do soundbara ( Bose 500 lub Yamaha 2700 ), jednak czytając opinie na forum w większości nawet skromne zestawy stereo są o niebo lepsze od soundbara. I tak idąc tym tropem natrafiłem na Denon Ceol n10 i Technics Ottava SC- C70. A możne jakiś odtwarzacz sieciowy i do tego dobrać kolumny. Optymalne kolumny pod względem designu to takie jak w Technics Ottava SC - C500.
Budżet to ok 4 tys zł. Czy mogę prosić o Wasze sugestie i propozycję?
 

werf

Active member
Bez reklam
Naim Muso 2,który o dziwo wcale nie błyszczał i nie odstawał w tym zestawieniu od dwa razy tańszego harmana.
Dopiero Devialet Phantom wyeliminował oba z dalszych odsłuchów i zakupu,do tego stopnia że sam rozważam postawienie dwóch jako samodzielny zestaw stereo.
 

werf

Active member
Bez reklam
Devialet fajny, miałeś w domu?
Chetnie bym przytulił, ale dwie sztuki od razu.

W domu nie, testowaliśmy u znajomych, którzy chcieli mieć jakieś małe bez kablowe granie w jednym z pomieszczeń.
Ja poczekam na rozwój procesora phantoma,wersja, która będzie wchodzić obsłuży kino a może być tak, że doczekamy się wejścia analogowego do dowolnego pre amp-u

No tak ale te propozycje znacznie przekraczają mój budżet :-(

Dla tego zaproponowałem Tobie Harmana, który praktycznie nie wiele ustępuje Muso a jest o połowę tańszy i przy dołożeniu paru złotych można startować do dwóch
Podpytaj Ninje o cenę ew o możliwość wypożyczenia.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W domu nie, testowaliśmy u znajomych, którzy chcieli mieć jakieś małe bez kablowe granie w jednym z pomieszczeń.
Ja poczekam na rozwój procesora phantoma,wersja, która będzie wchodzić obsłuży kino a może być tak, że doczekamy się wejścia analogowego do dowolnego pre amp-u

To może być ciekawa droga, zresztą to była pierwsza myśl jak je zobaczyłem bodajże na AS.
Jak się wyklaruje, to biorę na tapetę zestaw pod KD.
Daj znać na priv, gdybyś miał pierwszy jakieś info.
 

ABCDE

New member
Czy Naim Muso pierwszej generacji warto kupić. Czy jest duża różnica w stosunku do drugiej generacji? Zmieściłbym się w budżecie a i wizualnie bardziej podoba mi się niż Harman.
 
Do góry