Onkyo TX-8250 Melodika BL40 MK3 czy Dali Zensor 7?

L

Lobo PL

Guest
Witam mam dylemat jakie kolumny wybrać do amplitunera Onkyo TX-8250
Melodika BL40 MK3 czy Dali Zensor 7?
Chodzi mi o dobre dociążenie basu i wyrazistą nie kującą górę
Przeznaczenie muzyka głównie Rock,Rap dodatkowo filmy i gry Xbox, PS4
 

siamer

New member
Witam.
O porównaniu nic Ci napisać nie mogę bo posiadam tylko dali sensor 7 i powiem szczerze że jestem bardzo zadowolony. Gra ciepło i nie bije mocno basem (wytłumaczenie moimi słowami jak gra hahaha). Mam podłączone je do ampli maranta. Słucham dużo hiphopu i się sprawdzają :)
Pozdrawiam!
 

wyrzyk

Member
Posiadam Onkyo TX 8270 + Dali Zensor 7. Dokładnie taki sam metraż pokoju a i muzyczny gust taki sam :) Powiem że ten zestaw bardzo dobrze sprawdza się w takich klimatach ... bass wypełnia idealnie pokój a wokale w nagraniach koncertowych są takie jak by wokalista stał w pokoju. Jeśli masz jakieś pytania wal śmiało.

pozdro
 
L

Lobo PL

Guest
Dziękuje za odpowiedź. Mam pytanie jak ten zestaw gra na niskiej głośności i czy perkusja w muzyce daje radę czuć uderzenie? I jak jest przy oglądaniu filmów wystarczy basu czy raczej dodać suba?
 

siamer

New member
Zależy od jakości filmu. Są filmy że kanapa się trzęsie. Tak samo z muzyką dużo zależy od jakosci (wszystko org CD). Najlepsze płyty jak dla mnie to: z pamietnika szaleńca (polski hip-hop) oraz płyta Eminema. Te dwie płyty naprawdę "czuć".
Ja nie mam suba i nie zamierzam kupić przynajmniej w najbliższym czasie... ;) Pozdro !
 
Do góry