Zakup cd

darobarty

New member
Witam. Posiadam kolumny Tannoy 8 xt oraz wzmacniacz Atoll 80. Chcę kupić do tego zestawu odtwarzacz cd, myślę o Onkyo C-N7050. Czy w/w cd będzie pasował do zestawu?
 

darobarty

New member
Słucham obecnie na dvd/cd panasonic 35 i przyszedł czas na zmianę. Kwota to około 2500 zł. Kwota nie większa ponieważ przyszłości chcę jeszcze zainwestować w rozbudowę kina domowego.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dalej nie wiadomo czy chcesz nowy czy używany cd...bo to jest różnica, używany w tej kwocie będzie znacząco lepszej jakości odtwarzaczaczem..
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Witam. Posiadam kolumny Tannoy 8 xt oraz wzmacniacz Atoll 80. Chcę kupić do tego zestawu odtwarzacz cd, myślę o Onkyo C-N7050. Czy w/w cd będzie pasował do zestawu?

Posiadając takie klocki to Kolega ma chyba jakieś pojecie, i pytanie czy będzie pasować jest co najmniej dziwne.
Czym ma pasować 😎
A spodnie w kratę pasują do koszuli w paski?
Zależy co kto lubi lub jakimi kryteriami się kieruje.
Czasami brak mi słów z Całym Szacunkiem. Pzdr
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale to też trzeba coś więcej napisać odnośnie tego czego ci brakuje w wysokich jak i w niskich rejestrach.. a jest jeszcze srednica, która też jest ważna i np to co najbardziej "boli uszy" to właśnie wysoka średnica.. i trzeba dać sobie odpowiedź czy kupuje się nowy czy używany cdik w tej cenie co założyłeś. Bo to naprawdę jest diametralna różnica przy takim budżecie.
 
Do góry