Polk T50 i Onkyo DR-S501

telson

New member
Witam,
Posiadam taki zestaw Polk T50 i Onkyo DR-S501.
Moje pytanie to czy to/te Onkyo wykorzystuje te kolumny chociaz w 50-60%
Byla to czesc zestawu 2.1 Onkyo Ls-V501 ktory kupilem dzieki temu forum kilka lat temu i bylem zadowolony (jak na laika).
Teraz zestaw jest podpiety do LG 55SK8500 przez przewod optyczny i do komputera przez przewod analogowy.

Preferencje to film 30% i muzyka 70%.
Interesuje mnie tylko Stereo z Sub. od wczesniejszego zestawu.
Dodam ze pare tych kolumn kupilem za £160 w mega cenie. Do muzyki uzywam Tidal z wykupionym kontem HI FI i Spotify w wersji Premium.
Moim zdaniem gra to przyzwoicie lecz nie mialem okazji sluchac tych kolumn z innym wzmacniaczem.

Z Gory dziekuje za odpowiedz.


PS. Czy zakupiony sprzet przy pomozy tego forum i rekomendowanych sklepow moze bys wyslany do UK?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
50-60% to może wykorzystuje tak jak piszesz. Te kolumny jednak potrafią zagrać lepiej ale to już kwestia lepszego wzmacniacza.
 

telson

New member
Dzieki za odpowiedz.
Mozesz polecic jakies wzmacniacze ktore wycisna z tych kolumn wiecej?
Mieszkam w UK i tu jednak elektronika w wiekszosci przypadkow drozsza i myslalem nad zakupem w Polsce z dostawa do UK.
 

telson

New member
Panowie, proszę o pomoc w dobraniu amplitunera/wzmaczniacza stereo do kolumn głośnikowych które joz posiadam czyli Polk T50. Chciałbym uzyskać jak najlepsze doznania w muzyce jak również podłączyć ten zestaw do telewizora przez kabel optyczny. Zależy mi na tym również żeby podłączyć Sub. Onkyo który posiadam. Poproszę o konkretne typy gdyż jestem w temacie laikiem i dla mnie Onkyo lub Pioneer z cyframi po Onkyo w nazwie nic nie znaczy i nic mi nie mówi.
Zatrzymałem się na etapie Onkyo Tx RS608 i kolumnach Jamo s606.
Z góry dziękuje za poświęcony czas.
 

telson

New member
Dziękuje. Jestem już zdecydowany.

PS. Z innej beczki: mogę kupić Pioneer VSCO-922-k za Ł100
Wiem ze jest to aplituner kina 7.1 a Ja szukam stereofonicznego.
Jak on by zagrał z Polk t50???
 
Do góry