Panasonic czy Yamaha?

dannym

New member
Witam,
Zastanawiałem się nad zakupem do sypialni Panasonic SC pmx 150 ale zauważyłem taki zestaw: Zestaw stereo YAMAHA R-N303D Czarny + Nova 8 Czarny w promocyjnej cenie 1999zl w media marketing.
Pmx 150 też jestem w stanie kupić za 2k. Mogę prosić o opinie?
Pozdr
 

Dubek

Member
Bez reklam
Te kolumny podłogowe do pomieszczenia 9m2 to nie jest dobry pomysł, za wielkie są, lepiej coś z podstawkowymi brać.
 

mors111

Active member
Bez reklam
9m2. Ważne aby miało radio internetowe i wyłącznik czasowy.

Sam mam w domu 2 wieże Panasonica :

SC-PM21 i SC-PM19

obie mają już po ok 12-13 lat a nadal grają wyśmienicie w pokoju 13m2 , owszem nie jest to demon mocy choć bardzo czysto grają nawet na skaju gałki głośności i nawet nisko schodzą ( 19-tka ) to przy Twoim pomieszczeniu nie szedł bym w tak duże podłogówki , tym bardziej że w Panasonicu masz basy 14cm ale w malej obudowie ( u mnie basy mają 10cm i jest całkiem przyzwoicie jak na taką klasę sprzętu )

moim zdaniem wieża Panasonic w w zupełności spełni Twoje oczekiwania w dość "małym" pomieszczeniu ( 9m2 , ja kuchnię mam 16m2 :-D ) , ale jeśli myślisz nad zmianą pomieszczenie na zdecydowanie większe to zestaw Yamahy jak najbardziej potrzebny , a chwilę się przemęczysz z nim w małym pomieszczeniu
 
Do góry