Oppo 205 v Pioneer LX800

Co to znaczy że nie można? Mi się wydaje że można.
Pioneer fajny ale za 9 tys to ma się nijak do Oppo.
Jakby porównać te dwa modele do Pioneer oferując swoje możliwości powiem kosztować z 3 tys.
 
Kolega chyba chciał błysnąć newsem ale mu nie wyszło. Po pierwsze to stary news a i informacja dotyczyła, że Oppo kończy produkcję odtwarzaczy na modelu 205. Oczywiście ma się to nijak do dostępności tego modelu. W dalszym ciągu można go nabyć bezproblemowu w wielu sklepach.
 

Czarny1212

New member
Szanowny kolego, niczym nie chciałem błyskać. W poprzednim wątku "zestaw stereo do 20 tys." kilku speców pisało, że to świetny odtwarzacz i w zestawieniu z dobrym wzmacniaczem plus głośniki napędzi super zestaw. Postanowiłem zamówić coś takiego ale okazuje się, że Oppo UDP 205 jest już nieosiągalny. Jeśli znasz sklep gdzie można go kupić - nowy z polską gwarancją to napisz. Tylko nie podawaj linków do allegro lub ceneo .... Tylko sprawdzone informacje :)
 
Szanowny kolego, niczym nie chciałem błyskać. W poprzednim wątku "zestaw stereo do 20 tys." kilku speców pisało, że to świetny odtwarzacz i w zestawieniu z dobrym wzmacniaczem plus głośniki napędzi super zestaw. Postanowiłem zamówić coś takiego ale okazuje się, że Oppo UDP 205 jest już nieosiągalny. Jeśli znasz sklep gdzie można go kupić - nowy z polską gwarancją to napisz. Tylko nie podawaj linków do allegro lub ceneo .... Tylko sprawdzone informacje :)

Nie wiem w czym ty widzisz problem. Zadzwoń do audiofila w Szczecinie,tam ci załatwią. A kto wie ,może nawet jeszcze mają coś na sklepie. Ja jak od nich odbierałem swój model to leżało jeszcze kilka sztuk w kartonach,nie wiem tylko czy wszystkie były na zamówienie. Zresztą kolega wcześniej napisał,pisz lub dzwoń do dystrybutora.
 
Ostatnia edycja:

Czarny1212

New member
Witam, napisałem do dystrybutora. Model jest na wyczerpaniu i dysponują tylko pojedynczymi sztukami.Cena rośnie od poniedziałku do 9 tys (?) Ale można załatwić bezpośrednio u niego. Przyznam, że cena dość zaporowa zwłaszcza na sprzęt, którego produkcję wstrzymano a wsparcie serwisowe firmy oraz uaktualnienia oprogramowania będą słabnąć z czasem.
Alternatywą do Oppo podobno będzie wspomniany wcześniej Pioneer LX800, którego można spodziewać się w sprzedaży w najbliższym czasie. Teraz można tylko o nim poczytać. Może ktoś miał okazję posmakować owego pionka. Wrzućcie coś w temacie. Może warto poczekać i kupić jednak Pioneera?
 
Tak ciężko poszukać sobie informacji na temat tego Pioneera?
Cena jest podana i ma wynieść coś ok. 9 tys. Pln. Szczerze mówiąc to jest jakaś kpina w porównaniu do Oppo 205.
Ten Pioneer jakby nie 4K to nawet nie byłby na poziomie Oppo 105D a gdzie mu do 205. Poczytaj specyfikację Oppo 205 i tego Pioneera to wszystko zrozumiesz.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Jak sie chce to bezproblemu mozna znalesc sklep gdzie Oppo 205 jest dostepne. Zreszta co to za toznica czy sklep w Polsce czy nie ? I tak w razie co wysylasz na gwarancje gdzies tam a oni ci odesla...


Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry