Bose Sound Touch 20 - głośnik test domowy

DrWredman

Active member
Jak w temacie.
Aktualnie testuję ten głośnik w domu.
Szukałem czegoś co obsługuje Spotify i radio internetowe bez konieczności używania smartfonu za każdym razem gdy chcę posłuchać muzyki w kuchni. Na górze jest 6 przycisków z możliwością zaprogramowania stacji radiowych lub np. playlisty ze Spotify.
Głośnik korzysta z Wi-Fi lub kabla internetowego. Oczywiście musi być na stałe podłączony do sieci 220V.
Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem jakości dźwięku, choć tylko natężenie basu można korygować przez smartfona. Sprzęcik jest dość ciężki, co chyba tłumaczy zainstalowane dobrej jakości głośniki.
Bardzo szybko się uruchamia. Podchodzę wciskam numerek i niemal od razu gra.
Urządzonko można też zakupić w mniejszej i większej wersji z identycznymi funkcjonalnościami.

Znalazłem tylko jednego konkurenta u Panasonica, chyba z niemal identycznymi możliwościami.
Jeśli macie jakieś pytania to piszcie śmiało.

BBA0_D5_BD-9931-4_FED-_BDDE-_E9086_A79_FCCC.jpg
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Też miałem przyjemność poznać ten głośnik bliżej ( i jeszcze kilka innych) jeżeli chodzi o brzmienie też mi przypadło do gustu .Na mojej prywatnej liście drugie miejsce za B&W
 

slawko_23

New member
Bez reklam
A ja mam jeszce wersję historyczną Portable, tzn z baterią ale bez bt. Pięciolatek obsługuje swoje radio, banalna, prosta obsługa, ustawione raz przez telefon i tyle. Jakość dźwięku ok, możliwość regulacji basów z aplikacji. Czas mi trochę szuka sieci, ale dość daleko od routera. Plusem to, że do codziennej obsługi nie potrzeba telefonu.
 
Do góry