kable głośnikowe

duzy213

Member
witam , kupiłem gołe kable qed ruby anniversary evolution i są za grube nie mieszczą się do wzmacniacza ani do głośników , próbowałem wycinać te plastykowe w środku i mimo to się nie mieści... jedyne wyjście banany tylko pytanie jakie??? ,,cena,, , druga sprawa w tym kablu idą cienkie siwe kabelki w których są druciki... co z tym zrobić ??? ,z góry za podpowiedzi.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Do droższych kabli Qed są dedykowane specjalne wtyki AirLoc ,ale nie da się ich założyć samemu ponieważ jest potrzebna specjalna zaciskarka ,więc musisz kupić zwykłe banany, na Allegro sporo tego
Właśnie tego "plastikowego w środku " WYCINAĆ NIE WOLNO jest to rdzeń z polietylenu prawdopodobnie aby zmniejszyć pojemność kabla (podobnie jest w kablu Monster XPHP )

Tak na marginesie trzeba było kupić taki kabel jest tańszy,łatwiej go podłączyć i nie jest wcale gorszy
KABEL GŁOŚNIKOWY IN-AKUSTIK EXZELLENZ ATMOS AIR MB (6654913646) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 

duzy213

Member
dzięki kolego , kabel polecili mi w sklepie... , tak się zastanawiam jaką rolę pełnią te ,,zaizolowane cieńsze siwe ,, co do bananów to widziałem skręcane na jedną i dwie śrubki , rozumiem że na dwie będą lepsze... ,tutaj pytanie jak to skręcić żeby nie zniszczyć tej rurki środkowej... czy zwyczajnie olać to...???. co do bananów polecicie coś taniego i dobrego ???
 

duzy213

Member
witam ,zakupiłem widły do tych kabli tylko mam pytanie odnośnie tych siwych kabelków w tym kablu??? czy je odizolować czy zacisnąć zaizolowane... ???
qed ruby anniversary evolution
 
Do góry