zestaw stereo

duzy213

Member
witam , zachciało mi się stereo i tutaj pytanie do was , w tej chwili mam ampli onkyo 616 i stary ampli też onkyo 8211 , na razie do niego chciałbym dokupić jakiś odtwarzacz strumieniowy , myślałem o onkyo 6130 i o 6170 i z czasem dokupić wzmacniacz np 9150 ,,sentyment do onkyo,, chyba że mnie przekonacie do innego systemu ,,marantz denon,,... , słuchać tego będę na tanojkach 7.2 , mój pokój to 18 m2 , słuchamy z żoną i córką wszystkiego od rocka po disko polo ,,żona,, ;-) , tak jak pisałem na razie odtwarzacz z czasem wzmacniacz , cena cóż , chciałbym wydać jak najmniej kusi mnie 6130 i tu pytanie czy odczuję różnicę ?? czy warto dopłacić ... ? i jeszcze jedna sprawa dzisiaj podpiąłem stary 8211 do 616 za pomocą ,,zone3,, i muza leciała z spotify i tu się przeraziłem dźwięk był dużo gorszy od 616 sygnał kiepski z 616 czy wzmak???
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Onkyo to dobry sprzęt podobnie jak Tannoy i jedno i drugie miałem dlatego też mam sentyment do tych producentów
W przypadku Tannoy idealnie by się sprawdziło w zestawieniu z Cambridge Audio 351 A da to świetny dźwięk bardzo nasycony ,muzykalny o dobrej podstawie basowej
 

SebossPL

New member
Ja posiadam na sprzedaż Cambridge Audio 351 A. Sprzedaję bo chcę kupić amplituner z wyjściem na suba, jak byś był zainteresowany pisz na priv.
 
Do góry