Mini wieża do 1200 zł

samfisher74

New member
Witam, własnie zbliża sie komunia i moja komunistka chciałaby dostac w prezencie sprzęt grający. Ma to byc urządzenie dl dziecka, musi posiadać wifi (lub wejście na kabel internetowy), bluetoth, i CD, cena jaka mnie interesuje to maksymalnie 1200 zł.
Na razie wpadło mi w oko następujące urządzenie
http://allegro.pl/pioneer-x-hm36d-b-micro-cd-usb-mp3-bt-wifi-i7340352882.html
i nastepne :
https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/wieza-pioneer-x-cm66d-w-bialy-buk
Czy to dobry wybór, a może doradzicie cos tańszego i równie dobrego ?
 
Ostatnia edycja:

Festan06

New member
Dwa lata mnie nie było TU.Widzę że forum podupada.Gość prosi o radę i zero reakcji od 12 maja.Przykro.....Mnie akurat ten temat interesuje tylko budżet trochę większy do 2000 zl ale nie będę pytał bo nie będzie odpowiedzi
 
Ostatnia edycja:

latonio

Member
samfisher74. Pewnie już musztarda po objedzie ale,z braku czasu rzadko tu zaglądam. Ten pierwszy (można kupić taniej), jest ciekawą propozycją, którą brałem pod uwagę kupując grajka do sypialni. Ostatecznie kupiłem Panasonica SC-PMX80.

Festan06. Do 2k poleciłbym Pionka X-HM76 lud Denon CEOL N9.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Dwa lata mnie nie było TU.Widzę że forum podupada.Gość prosi o radę i zero reakcji od 12 maja.Przykro.....Mnie akurat ten temat interesuje tylko budżet trochę większy do 2000 zl ale nie będę pytał bo nie będzie odpowiedzi

Bardzo ciekawy post ,więc pozwolę się do niego odnieść .Przykro na pewno jest ,ale jakoś specjalnie mnie to nie dziwi ,pamiętam kiedyś zamieściłem post dotyczący kupna tabletu owszem wyświetleń było dużo, odpowiedzi.. jedna ,dwie takie wymuszone .Dziwne prawda ? ,nikt nie miał w ręku tabletu ,nie używa ? .W ciągu ponad 6 lat swojej obecności tutaj natłukłem kilka tysięcy postów ,nieskromnie powiem wszystkie merytoryczne bowiem nie mam w zwyczaju pisać dowcipy jak niektórzy i nabijać tym licznik postów .Jak dotąd były dwa przypadki że dostałem zwyczajne dziękuję ,reszcie jak widać nie bardzo to się przydało ,dlatego też ograniczyłem swoje wpisy w wątkach,podobnie też zrobiłem z moim blogiem - po prostu chcę mieć kontrolę do kogo trafia treść

Wracając do Twojego pytania "bawiłem" się kilkoma małymi wieżami i dwie konstrukcje zwróciły moją uwagę Denon RCD- M39 co prawda już nie produkowany(dostępny w kilku miejscach) to bardzo dobry sprzęt ,zaskakująco dobrze wypadają dołączone kolumny .Ogólnie dźwięk jest bardzo dojrzały i poukładany można nawet powiedzieć, że zaskakuje że pochodzi z małej wieży ,z tego co widzę ostania cena to 999zł ,za te pieniądze to prawdziwy kiler .Nie bardzo potrafię zrozumieć Denona dlaczego zdecydował się na zakończenie produkcji
W cenie do 2000zł na dwie propozycje warte rozważenia - Pionner HM 76D świetna jednostka centralna o dużych możliwościach co widać i słychać po wymianie dołączonych kolumn na lepsze (słuchałem również na SC N301) ,drugą propozycją jest Denon Ceol N9
 

Festan06

New member
Dzięki za info.Rozważę P HM 76D. Hmm może Denon?Nie potrzeba mi kombajnu,taki już mam.Wieżyczka do małego pokoiku.No i żeby to jakoś grało.
Przemko 77,rozumiem Ciebie.Tylko,kiedyś było większe zainteresowanie.Mnóstwo odpowiedzi,pytań.Tak jak pisałem długo mnie TU nie było i widzę duże zmiany.Nie wiem.Może ludziom nie chce się pisać?Udzielać za friko porady?No cóż świat się zmienia.
 

mors111

Active member
Bez reklam
Ostatecznie kupiłem Panasonica SC-PMX80

mam w domu dwie wieżyczki Panasonica , SC-PM19 i SC-PM21 ( obie mają już po ok 12-13lat ) , do dziś graja bardzo ładnie ( kilkanaście lat temu cena była ok 700-800zł , dostałem je za free :razz: , więc nie pamiętam dokładnej ceny )

sprzęty w tej cenie ponad 10 lat temu grały już bardzo dobrze , dzisiejsze odpowiedniki tego co posiadam to pewnie SC-PM 602 ( po wyglądzie przynajmniej ) ,szkoda że wtedy nie było popularne USB w tej cenie o BT nawet nie wspomnę

jedyne co się zmieniło , to wtedy zasilacze w wieżyczkach były mocniejsze ( w SC-PM19 - 130W )
 

latonio

Member
Denon RCD- M39 to ładnie grająca wieżyczka lecz nie ma BT, a ten chciałem mieć. Jest M41 z BT lecz usunęli gniazdo usb, którego też czasem używam. Siłą rzeczy więc Denon odpadł.
 

Dubek

Member
Bez reklam
A ja polecę Yamaha PianoCraft MCR-N560, posiadam od 3 lat i serio gra bardzo dobrze jak na taki malutki sprzęt.
 

Festan06

New member
Fajnie.Trochę się ruszyło.To może sprecyzuję.Nie wymagam cudów,bajerów od wieżyczki.Zależy mi na:radio internetowe,wifi,mało będzie używane CD.Przede wszystkim radio int.Może od czasu do czasu USB.Nie musi mieć wielkiej mocy,ale lubię dobry dzwięk z lekkim basem.Wiem że jest to ogólne określenie,ale ma to być w końcu mała wieża.Koniecznie z pilotem.Smart też raczej nie będzie wykorzystywany.
Zakup planuję w weekend . W Poznaniu jest trochę galerii to może coś wybiorę.
 
Ostatnia edycja:

latonio

Member
Fajnie.Trochę się ruszyło.To może sprecyzuję.Nie wymagam cudów,bajerów od wieżyczki.Zależy mi na:radio internetowe,wifi,mało będzie używane CD.Przede wszystkim radio int.Może od czasu do czasu USB.Nie musi mieć wielkiej mocy,ale lubię dobry dzwięk z lekkim basem.Wiem że jest to ogólne określenie,ale ma to być w końcu mała wieża.Koniecznie z pilotem.Smart też raczej nie będzie wykorzystywany.
Zakup planuję w weekend . W Poznaniu jest trochę galerii to może coś wybiorę.


No, to Pioneer i Denon, które polecałem.
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Bardzo ciekawy post ,więc pozwolę się do niego odnieść .Przykro na pewno jest ,ale jakoś specjalnie mnie to nie dziwi ,pamiętam kiedyś zamieściłem post dotyczący kupna tabletu owszem wyświetleń było dużo, odpowiedzi.. jedna ,dwie takie wymuszone .Dziwne prawda ? ,nikt nie miał w ręku tabletu ,nie używa ? .W ciągu ponad 6 lat swojej obecności tutaj natłukłem kilka tysięcy postów ,nieskromnie powiem wszystkie merytoryczne bowiem nie mam w zwyczaju pisać dowcipy jak niektórzy i nabijać tym licznik postów .Jak dotąd były dwa przypadki że dostałem zwyczajne dziękuję ,reszcie jak widać nie bardzo to się przydało ,dlatego też ograniczyłem swoje wpisy w wątkach,podobnie też zrobiłem z moim blogiem - po prostu chcę mieć kontrolę do kogo trafia treść

Wracając do Twojego pytania "bawiłem" się kilkoma małymi wieżami i dwie konstrukcje zwróciły moją uwagę Denon RCD- M39 co prawda już nie produkowany(dostępny w kilku miejscach) to bardzo dobry sprzęt ,zaskakująco dobrze wypadają dołączone kolumny .Ogólnie dźwięk jest bardzo dojrzały i poukładany można nawet powiedzieć, że zaskakuje że pochodzi z małej wieży ,z tego co widzę ostania cena to 999zł ,za te pieniądze to prawdziwy kiler .Nie bardzo potrafię zrozumieć Denona dlaczego zdecydował się na zakończenie produkcji
W cenie do 2000zł na dwie propozycje warte rozważenia - Pionner HM 76D świetna jednostka centralna o dużych możliwościach co widać i słychać po wymianie dołączonych kolumn na lepsze (słuchałem również na SC N301) ,drugą propozycją jest Denon Ceol N9

Za niski budżet Przemo...niewart odpowiedzi "fachowców" ;) pare tysiecy to już warto odpowiadać :)
 
Do góry