Wzmacniacz z main in itp

redzis

New member
Witam serdecznie, posiadam amplituner Harmana avr 630, kabelki głośnikowe Audioquest gr8, Cd Cambridge Audio d300se, sygnałowe Tara Labs prism 300, kolumny Elac cl82, pokój 20m2, muzyka jakiej słucham to elektronika, klubowa, trance. Poszukuję wzmacniacza z wejściem main in, direct in, pwr amp, najwygodniej jeśli nie trzeba będzie przepinać zworek z tyłu który podłączę pod pre out front Harmana, pod wzmacniacz podłączę Cd i fronty reszta zostanie pod amplitunerem, chcę uzyskać czyste stereo nie tracąc kina. Budżet to max 1000zł
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
w tej kwocie to:
uzywka marantz pm7001 / 7002 / 7003

Pioneer a30 / a50

Z denonem moze byc ciezko pma 1500
 

redzis

New member
Pioneer ma przycisk na froncie a jak to wygląda z Harmanem 980 lub Marantzem, trzeba coś przepinać?
 

Henry

Active member
Bez reklam
Marantz, Denon też mają na froncie przyciski.
Do tej muzy Pionek byłby ok, a cena na A50 w linku, którą Kejup podesłał jest bardzo dobra.
Ten Pioneer jest naprawdę niezły.
 

Kejup

Member
Bez reklam
Z tego co kojarzę to dynamicznie z punktowym basikiem. Jak Twoje kolumny zchodzą nisko i lubisz dźwięk detaliczny to powinno być ok. Natomiast jak wolisz dużo basu to niezłą propozycją byłby jakiś NAD ale tam też nie ma możliwości przełączania trybów.
 

redzis

New member
Zastanawiam się jak będzie z basem, moje kolumny b.dobrze schodzą z basem ale Pioneer sam w sobie nie zejdzie chyba zbyt nisko prawda?
 

Intenso

Banned
Nada ?
Przecież nad ma zworki i trzeba nimi brandzlować, czy to kino czy stereo.
Chyba ze po modzie jest to jakoś ulepszone.
 

Kejup

Member
Bez reklam
Fakt Nad ma zworki a po modzie one są nieaktwne także nic z tego. Trzeba wtedy robić tak jak mam ja tzn. ampli podpięty do wzmaka do AUX. Ustawiamy sobie jakąś głośność we wzmaku np. na godz 12 (wygodnie i łatwo spamiętać) i kalibrujemy kino. Następnie gdy chcemy odpalić film musimy pamiętać aby we wzmaku ustawić głośność na tą skalobrowaną natomiast do słuchania muzyki odpalamy tylko wzmak (jeśli mamy do niego podłączony np. cd). Ja tak mam i da się z tym żyć :)
 
Do góry