Kable i listwy zasilające - ma to sens..?

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Powiem Wam, że czytając na innym forum o tym kabelku naprawdę pochlebne rzeczy można wyczytać.. nawet testowali go z drogimi z nowej serii audioquesta i powie , że dawał radę.. Tym bardziej cieszy, bo to produkt made in Poland..
 
Ostatnia edycja:

abdul0412

New member
Bez reklam
Bylem, widziałem, sluchalem. Wnosi do systemu sporo :) tylko u mnie byl podstawowy z tej firmy.. Zastanawiam sie nad nim...

Daj znac jak odczucia
 

Henry

Active member
Bez reklam
Akurat w kwestii zasilających zawsze byłem sceptykiem, a tutaj naprawdę duże zaskoczenie.
Bardzo duże różnice, nie kilka procent, a kolosalne różnice na plus.
Dźwięk jest dużo bardziej nasycony, więcej "mięcha"... to tak na szybko ;)
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Ja bylem sceptykiem wszystkich kabli i też mocno sie zdziwiłem. Teraz zostaje mi poszukiwanie odpowiednich glosnikow do Roskana ;).
 

Henry

Active member
Bez reklam
Teraz euro mocno w górę i ceny automatycznie poszybowały.
Myślałeś o Fyne Audio?
Znając Roksana i Fyne wydaje mi się, że może być niezły set.
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Słuchałem 501 z creek 50a i cyrusem. Bylo nawet fajnie ale mialem wrażenie jakby suchości w graniu. Mam kilka typów : kef q950, tannoy xt8f uzywke, kef r700 uzywke ale nie zamykam sie na inne mozliwosci jak np pylon audio czy triangle. Zobaczymy co bardziej spasuje do mojego ucha.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Q950 niby fajne, ale wolałbym R700... teraz można za świetne pieniądze kupić.
Sporo ich z Roksanem słuchałem i było bardzo dobrze, w tym zestawieniu też XT8F i Kef wygrał ;)
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Na małe testy wjechała nowa, min. dla mnie marka.
Dla porównania "fabryczny śmieć", jak to Borixon mawia ;)

Obserwowałem tą markę jakiś dłuższy czas ale nie miałem odwagi samemu kupić. A były dostępne w Audiophonics na długo zanim pojawiła się dystrybucja w Polsce.
Trochę dni minęło - możesz coś więcej opisać jak ten kabel gra?
 

Henry

Active member
Bez reklam
Rafa, jest na tyle dobrze, że kabel został i nie mam ochoty na dalsze poszukiwania.
Zawsze dość sceptycznie podchodziłem do zasilających, a tu rożnica jest ogromna.
Brzmienie jest dużo pełniejsze, przede wszystkim nabrało więcej "mięcha", poprawa w każdym zakresie.
Przy tym samym zakresie głośności we wzmacniaczu czuć więcej mocy w stosunku do połączenia "normalnym" kablem.
Jak masz możliwość, to pożycz i sam się przekonaj... zresztą XTFami też Cię zaraiłem ;)
 
Do góry