JBL Horizon lub podobny zakup

Dwight

New member
Cześć,

Rozważam zakup JBL Horizon do sypialni lub podobnego rozwiązania.
Potrzebuję głośnika, który będzie wyświetlał godzinę tak aby zegar był widoczny w nocy non stop.
Koniecznie skomunikowane z telefonem po wi-fi lub bluetooth, tak abym mógł odtwarzać ze Spotify.
Radio nie jest konieczne i może być internetowe.
Czy poradzicie coś w niewysokim budżecie?

Pozdrawiam serdecznie

Dwight
 

Dwight

New member
Ok a ile masz max kasy ?

Nie myślałem o tym jeszcze, ale raczej w okolicach ceny JBL Horizon.
Jeśli są rozwiązania inne, które bardziej warto rozważyć to jestem otwarty.
Dopiero zacząłem przymiarkę do tematu.

W salonie mam Naim MUSO, z którego jest bardzo zadowolony, ale to już zupełnie inny budżet i nie pokazuje godziny, na czym zależy mi w sypialni.

Sama funkcja budzika jest dla mnie bezużyteczna.
Zdecydowanie bardziej zegar, transmisja airplay lub bth, chętnie radio internetowe ale może być też zwykłe.

Pozdrawiam

Dwight
 

mors111

Active member
Bez reklam
Mam w pokoju u syna.super gra potrafi zaskoczyć basem.lampka super sprawa. W nocy zegarek przygasa więc swieci delikatnie .BT super sprawa , no i 2 ładowarki , młody ładuje tableta i smartfona na raz. Radyjko też gra super,szkoda że tylko 5 stacji można zaprogramować .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
JBL_Horizon_Nightlight_Lifestyle_Image.jpg

Taki Ci pasuje ?
 

Dwight

New member
Mam w pokoju u syna.super gra potrafi zaskoczyć basem.lampka super sprawa. W nocy zegarek przygasa więc swieci delikatnie .BT super sprawa , no i 2 ładowarki , młody ładuje tableta i smartfona na raz. Radyjko też gra super,szkoda że tylko 5 stacji można zaprogramować .

Dziękuję za opinię, skorzystam!
 
Ostatnia edycja:

Dwight

New member
Jak się sprawuje? Zadowolony z dźwięku?

To wszystko zalezy w jakiej kategorii rozpatrywać.
W kategorii budzik z zegarem to bardzo przyzwoicie.
W kategorii głośnik bluetooth już przeciętnie bo stawiając obok Flipa 4 uzyskasz jednak lepszy dzwięk.
Fajne jest w nim to, że nie musisz go włączac aby się sparował, to dzięki zasilaniu z sieci a nie baterii.
Szkoda, że z poziomu aplikacji nie można nim sterować przełączając np. między Spotify a radiem FM czy zmieniać stacji radiowych. Podświetlenie zegara jest zbyt słabe mimo automatycznej regulacji.
To taki rozsądny kompromis.
W przyszłości jednak kupię coś w rodzaju naim muso albo już jakiś nowszy model o wiekszych możliwościach.
Mam nadzieję, że pomogłem.

Pozdrawiam

Dwight
 

mors111

Active member
Bez reklam
To wszystko zalezy w jakiej kategorii rozpatrywać.
W kategorii budzik z zegarem to bardzo przyzwoicie.
W kategorii głośnik bluetooth już przeciętnie bo stawiając obok Flipa 4 uzyskasz jednak lepszy dzwięk.
Fajne jest w nim to, że nie musisz go włączac aby się sparował, to dzięki zasilaniu z sieci a nie baterii.
Szkoda, że z poziomu aplikacji nie można nim sterować przełączając np. między Spotify a radiem FM czy zmieniać stacji radiowych. Podświetlenie zegara jest zbyt słabe mimo automatycznej regulacji.
To taki rozsądny kompromis.
W przyszłości jednak kupię coś w rodzaju naim muso albo już jakiś nowszy model o wiekszych możliwościach.
Mam nadzieję, że pomogłem.

Pozdrawiam

Dwight

Horizon ma raptem 2x5W , Flip 4 - 2x8W , co mnie nie dziwi że zagra mocniej

owszem przydała by się jakaś aplikacja , ale po co skoro masz możliwość słuchania z telefonu a tam wszystko znajdziesz

jak dla mnie Horizon do sypialni jak znalazł - bajka , niezły basik , budziki 2 , lampka , i radio , BT , wszystko w jednym
 

Dwight

New member
Horizon ma raptem 2x5W , Flip 4 - 2x8W , co mnie nie dziwi że zagra mocniej

owszem przydała by się jakaś aplikacja , ale po co skoro masz możliwość słuchania z telefonu a tam wszystko znajdziesz

jak dla mnie Horizon do sypialni jak znalazł - bajka , niezły basik , budziki 2 , lampka , i radio , BT , wszystko w jednym

Pisałem o lepszym dźwięku, nie o głośniejszym. Nie zdarzyło mi się do tej pory ani na jednym ani na drugim słuchać wykorzystując ich pełną moc.
Z telefonu radio działa średnio, często mi streaming przycina, mniej istotną wadą jest spore opóźnienie sygnału w stosunku do FM.
Najlepszym dla mnie rozwiązaniem jest AirPlay, ale niestety dużo droższy sprzęt z komunikacją via wi-fi.
Dzisiaj wiem, że gdybym ponownie miał wybierać to w moim przypadku postawiłbym na głośnik z Airplay i osobno budzik.

Pozdrawiam

Dwight
 
Do góry