Kolumny pasywne + wzmacniacz za 1100 zl

VVrzask

New member
Witam serdecznie. A wiec mam 1100 zl i chcialem sobie jakies audio do komputera kupic, a kolumny pasywne plus wzmacniacz chyba najlepsza opcja. Mam pokoj 25m2, biurko 105 cm i mialyby kolumny stac po obydwoch stronach monitora (wiem, ze maly rozstaw, w przyszlosci moze jakies statywy), a przeznaczenie wszystko po trochu - gry, muzyka, filmy. Prosze o pomoc w wyborze sprzetu. Pytanie rowniez jakie jest ryzyko z kupowaniem uzywanego wzmacniacza/kolumn? Lepiej by bylo uzywane chyba, bo z wyzszej polki. Czekam na wypowiedzi. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
jakie jest ryzyko z kupowaniem uzywanego wzmacniacza/kolumn? Lepiej by bylo uzywane chyba, bo z wyzszej polki.

Ryzyko jest takie,że wzmacniacz lub kolumny mogą być uszkodzone .Oczywiście nie jest to regułą i z góry nie należy zakładać że wszystko używane musi być zepsute ,bo oczywiście tak nie jest
Najlepiej kupować z opcją sprawdzenia sprzętu na miejscu ,wtedy jest bardzo duża szansa uniknięcia przykrych niespodzianek - i tak staraj się kupić
 

VVrzask

New member
No to zalozmy, ze jade odsluchac i nie znam sie na sprzecie. Kolumny ktos mi moze puscic i ja stwierdze czy cos mi nie szumi albo czy wzglednie jest ok, wzmacniacz nie mam pojecia jak ocenic. Tym bardziej jesli bede osobno kupowal. Poza tym mnie chodzi bardziej nie o zepsucie sprzetu, tylko zuzycie. Czy uzywany wzmacniacz jesli nie jest zepsuty nie pochodzi krocej albo sie predzej nie zepsuje? Bardzo prosze o podrzucenie jakichs propozycji. Jak ja mam w ogole sie zaczac rozgladac? Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry