Pomoc przy wyborze kolumn + wzamcniacza

abdul0412

New member
Bez reklam
Jak sie nie uda odsluchac to zadna tragedia. Warto tylko porownac rozne konstrukcje po to aby odpowiednio sie nakierowac.

Skad jestes? Moze ktos z forum doradzi ci dobry salon
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Posłuchaj jeszcze Tannoy Revolution XT 6F - super brzmienie ! Ja byłem pod ogromnym wrażeniem jak takie małe kolumny i w tym przedziale cenowym zagrały w studio (źródłem był najnowszy McIntosh)
Można je wyrwać lekko używane w dobrej cenie a z tym Onkyo na pewno dobrze się zgrają - to półka wyżej niż seria Mercury
 
Ostatnia edycja:

Mons.81

New member
Nie ten przedział cenowy jak dla Mnie.Dzisiaj rozmawiałem z panem z salonu w sprawie ceny zestawu Onkyo A9050+Polk Audio Signature S50 będzie trzeba jeszcze negocjować sporo.
 

Mons.81

New member
Witam,byłem dzisiaj na odsłuchu polków Signature S50 kontra Indiana Line Tesi 560,jak dla mnie zdecydowanie polki lepiej grały:góra-scena bardzo rozbudowana,środek się nie narzucał a dół tak fajnie szedł rozległym basem.Tesi górą dorównywała nawet potrafiła zaskoczyć,srodek był w porządku,bas był bardziej zdecydowany było go sporo robił wrażenie ściśniętego.Jeszcze chwilę posłuchałem Jamo C95 nie przypadły mi do gustu.Wszystkie kolumny były podłączone pod wzmacniacz Onkyo A9050.Szkoda że nie było Tannoy Mercury 7.4.
 
Do góry