Płyty cd w stereo

Bipo

Active member
Bez reklam
Ta Sara nie jest droga juz za 50zl w empiku można dostać... :) przesłuchałem to płytkę w necie podoba mi się chyba sobie kupię.
Jak Stockfischa wydania dla kogoś są słabo wydane to ja wymiekam....
A mi dzisiaj doszła Izabela Trojanowska I Grechuta :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie, ale wiesz tania też nie jest .. dla mnie tania płyta to tak powiedzmy 30 zł.. :) ale klimatyczna kobieta.. ja mam 5 płyt jej w tym dwie sacd i jestem bardzo zadowolony ze wszystkich....

dokładnie tak było po tym jak napisałem po ostatnim moim zakupie z tej "stajni" , ale prawda też jest taka, że każdy ocenia pod siebie i ma prawo do tego.. tylko najlepiej jak się takie płyty sprawdza na dwóch, trzech zestawach.. od elektroniki, poprzez kable , a skończywszy na kolumnach.. np Bon jovi w japońskich wydaniu dla mnie najlepiej brzmi na Dynkach..:) a słuchałem na kilku fajnych kolumnach.. tych płyt..

Grechutę też chyba kupię.. chociaż na razie na mojej liście są inne płyty.. teraz czas na kupienie płyt Enya bo swoje oddałem.. i tutaj znowu każda po 60-66 zł a przecież to są stare płyty.. a cena jak za nowość :) i to chyba jedna z niewielu wokalsitek, która ni ema żądnej płyty w wydaniu japońskim czy też w SACD. A znam takich fanatyków tej Pani, którzy mają jej płyty w kilku wydaniach z całego świata.. :)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A mi dzisiaj doszła Izabela Trojanowska I Grechuta :)

Trojanowską wymiata, zresztą Grechute też uwielbiam.
Słyszeliście to?
Dwa światy, ale dla mnie również bajka. Równie genialne wykonanie i przede wszystkim klimat całości!:

[youtube]IrjizI0wsXU[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Rozmawiałem z Gościem i jest mala poprawka odnośnie płyt Enya.. to co ma potwierdzone na chwilę obecną to w wydaniu zwykłym japońskim występuje Jej jedna płyta i ona jest jako zwykła i jako płyta zwykła +4 bonusy. Druga występuje w SHM. Trzecia również w SHM. Ale ceny wiadomo drogo...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj tak spojrzałem na ostatnią kupioną płytkę S. McLachlan i myślam, że była robiona w Austrii, ale spojrzałem dokładniej i nie w Austrii, ale w Australii :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Przyszły dzisiaj do mnie kolejne dwie płytki w XRCD2 z serii best audiophile voices - przesłuchałem i tak jak poprzednia tak i te dwie bardzo dobrze wyglądają pod względem brzmieniowym. Oczy i uszy się cieszą... JVC zna swoją robotę, szkoda tylko, że trzeba za to tyle płacić, ale i tak udało się kupić taniej niż niektórzy sobie życzą na allegro. Bo tam niektórych to całkiem pogięło.. W sobotę jak nic się nie wydarzy to jestem umówiony z kumplem i sobie posłuchamy u Niego jak zabrzmią wspomniane płyty. Ostatnio olimpijki pokazały z MF , że lubią XRCD-eki :) to myślę , że i tym razem nie będzie inaczej..



image uploader
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja w aucie nie dałbym rady słuchać Jej.. :) ale przy kominku z lampka czegos mocniejszego, kiedy za oknem chlapa - rewelka..
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Witam jest to wątek o płytkach cd wiec ze swojej strony polecam od siebie dwie płytki zespołu Dżem -"akustycznie szczególnie ta pomarańczową. Płyta nagraną bez prądu z przepięknym dźwiękiem gitar akustycznych. Polecam zarówno dla fana zespołu jak i dźwięku gitary akustycznej.
Posiadam wszyystkie 16 płyt tego zespołu ale najlepiej pod względem jakości prezentują się właśnie dwie ostatnie płyty.
Są to również dwie ostatnie płyty z wokalista Ryskiem które nie udało się ukończyć dlatego na wielu kawałkach jest sam podkład bez vocalu. Jeszcze raz gorąco polecam szczególnie ta pomarańczowa akordy gitary są czyste i bez przesterowan, utwory na 3 gitary robią niesamowity klimat.
darmowy hosting zdjęć allegro
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pod względem technicznym możne to nie jest jakieś cudo, ale na pewno warto mieć te płytki, podobnie jak np Lady Pank symfoniczne również podwójny album.. polecam..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Trzecia dotarła płyta Enya, więc stan wyszedł na zero.. jeszcze nad jedną sią zastanawiam , ale na razie czas chyba na zakup płyt innej wokalistki ...




 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja dzisiaj gram nowe płyty Marcusa i J.B.

p.jpg
 
Do góry