Płyty cd w stereo

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Powiem Ci tak, ja ją lubię posłuchać, do tej pory miałem jej jedną płytę bardzo starą, byłem kiedyś u Rodziców i leciał jakiś serial z doktorami i w jednej ze scen kawałek jej piosenki leciał i pamiętam jak dzisiaj, Żmijewski w taksówce jechał :) i szukałem co to za piosenka i kupiłem całą płytę zresztą dla mnie świetna. A potem na Tidalu jakiś czasu temu jej najnowsza płyta była dostępna, posłuchałem i również kupiłem, zresztą bardzo fajnie wydana i jakościowo naprawdę nie ma czego się wstydzić Anita ...:) następnie zacząłem słuchać jej starszych płyt ze swoim byłym mężem i tak kolejna płyta trafiła plus jej solowa płyta. Osobiście jestem zadowolony, jak lubisz jej klimaty to jestem przekonany, że płyty Ci się spodobają, choćby na tyle, aby posłuchać ich na Tidalu. I co godne zauważenia naprawdę fajnie wydane płyty, patrząc jaka sztuka teraz jest, co u niektórych wydawców płyt.

Jak w klimacie swoich starych kawałków, to trzeba odsłuchać. Tak na marginesie, Anię Dąbrowską też lubię, jakoś mi się skojarzyła od razu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Sebastiana Riedla
Drodzy. 6 kwietnia br. Uruchomienie urządzenia z Dżem, uruchomienie od zawsze iz oczywistych powodów mi bliską. Od tego dnia będę dzielił swoje życie artystyczne pomiędzy macierzystą formą Cree oraz Dżem, jednocześnie nie rezygnując z organizacji. Przez ostatni rok nieprzerwanej działalności muzycznej był blisko twórczości zespołu Dżem, choć jako priorytet, zawsze było własne działanie artystyczne. Po nagraniu blisko dziesięciu płyt i zrealizowaniu wielu muzycznych marzeń, sobie nowe wyzwanie.
Trzymaj kciuki i zobacz na koncertach."
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jutro odbiorę najnowszą płytę Ed Sheerana Subtract w deluxie z 4oma dodatkowymi utworami, jak dla mnie najlepsza jego płyta zarówno pod względem repertuaru jak i jakości nagrania, niestety pod względem wydania to tragedia i to kolejna z tych płyt co mogłaby być wydana w cywilizowany sposób, patrząc na cenę, a nie w jakimś śmiesznym ecopacku... nie rozumiem tego, dlaczego tak robią i zniechęcają ludzi do kupowania płyt.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie jakaś kosmos, 65 złoty, ale to jest półtora miesiąca abonamentu Tidala na wypasie, a to tylko jedna płyta.. więc skoro chcą, aby ludzie płacili to niech nie oszczędzają i niech nie wmawiają mi, że to dla ochrony środowiska. A są jeszcze gorsze od tego co było w Edku, właśnie będzie takie w zamówionej przez moją osobę płyty najnowszej Kenny G.. tam jest jeszcze większa sztuka.. :-(
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolejne płyty doszły do mojej kolekcji światowej sławy saksofonisty Kenny G (24 nominacji do różnych nagród, nagrody Grammy Award, American Music Award, NAACP Award i dwie nagrody Train Music Awards). Współczesny instrumentalista należy do najlepiej sprzedających się artystów wszech czasów, ma na swoim koncie ponad 75 milionów płyt i 1,5 miliarda odtworzeń.

Pierwsza z nich to New Standards, wydana nakładem Concord Records, 11-utworowa kolekcja oryginalnych kompozycji inspirowanych balladami jazzowymi z lat 50-tych i 60-tych.

Druga płyta jest najnowszą z jego twórczości zatytułowana Innocencie również wydana nakładem Concord Records, 12 - utworowa kolekcja, z których wszystkie obejmują temat kołysanek i rodzinnych tradycji, która są bardzo szczególna dla Kenny'ego. Na albumie usłyszymy ponadczasowe utwory, takie jak "Rock-a-Bye Baby" i "Over the Rainbow" Harolda Arlena, a także siedem oryginalnych kompozycji.

Obie płyty nagrane są dobrze pod względem dźwiękowym, a repertuarowo mogą się podobać nie tylko tym, którzy słuchają tego artysty, na wieczorny relaks przy muzyce i lampce ulubionego trunku przy rozpalonym w salonie kominku. Ale niestety ostania jego płyta jest słabo wydana i coraz częściej to się zdarza, że bzdurne „digipaki” u wielu artystów, właściwie u wydawców płyt, wyglądają średnio lekko mówiąc, ciężko to zrozumieć, bo płyty coraz droższe, a szacunku do kupujących coraz mniej. A na dodatek płyta trwa 38 min, dla przykładu płyta New Standards przy jednym utworze mniej, jest więcej muzyki o 20 min. Smutne, ale prawdziwe…. To nie powinno tak wyglądać, patrząc na ceny płyt, choćby w Empiku, a o wydaniach japońskich, amerykańskich itp. to nawet nie wspominam. Niestety a samo wydanie płyty najnowszej to pomsta do nieba - tragedia. :-(
 
Ostatnia edycja:

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Doskonała płyta ,żeby podładować sobie akumulatory.
Dexter i s-ka aplikują nam sporą dawkę energii .
Na rozpoczęcie dnia jak znalazł. 🥳
20240130_191919.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolejne płyty do kolekcji z Japonii w formacie SACD, są to pierwsze płyty u mnie tej wokalistki i pierwsze z tej wytwórni. Podobno Technologia Hyper Magnum Sound, którą stosuje Tetsuo Hara jest świetna, więc 5 płyt Nicki Parrott będzie przyjemnością posłuchać.



 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Już za momencik powinienem dostać najnowszą płytę N. Jonas - Visions w wydaniu japońskim w formacie SACD-SHM z dodatkowo jednym utworem. To dziewiąty solowy album studyjny, powstały we współpracy z producentem multiinstrumentalistą Leonem Michelsem. Dla mnie fajna płyta repertuarowo, choć delikatnie odbiega od tego co do tej pory śpiewała. Pod względem technicznym Ci co już mają mówią ,że bardzo dobry poziom reprezentuje, to czwarta płyta w tym formacie i z poprzednich jestem mega zadowolony, również na winylu ludzie zachwalają ta płytę.
Drugą płytą jest Natalie Cole - Leavin to 12 piosenek, wśród których znalazło się pięć kompozycji Natalie Cole oraz jej interpretacje utworów takich gwiazd jak Aretha Franklin, Kate Bush czy Neil Young.
W promujący płytę singel "Day Dreaming”, zdobył w latach 70 pierwsze miejsce w rankingu słynnego "Bilboard Magazine”, tylko ta płytę warto szukać po Europie w Polsce niestety chore ceny.... A płyta naprawdę fajna z klimatem. Niestety nie ma jej w wydaniu japońskim, czego bardzo żałuję, bo repertuarowo bardzo mi się podoba.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A propo płyt SACD z wytwórni Venus Records, bardzo dobrze płyty nagrane, jest radość że słuchania i też mają swój "dizajn" 🤩







 
Ostatnia edycja:
Do góry