Którą wersję Yamachy wybrać? Proszę o pomoc

crystal37

New member
Witam serdecznie,
Otóż miesiąc temu padł mi mój Pianocraft MCR-840 i jest już drugi raz w naprawie i w sumie nie wiem czy go wciąż reanimować. W każdym bądź razie zacząłem się rozglądać za nowym sprzętem stereo w zamian mojego wspomnianego Pianocrafta.
Biorę pod uwagę i celuję również w Yamachę, a mianowicie dwa różne zestawy ( budżet max 5 000pln)
I: AMPLITUNER YAMAHA MUSICCAST R-N602 CZARNY + DALI ZENSOR 3 CZARNY lub QUADRAL ASCENT 20 LE lub może B&W685?
II:Zestaw Pianocrafta dostępny jako gotowy z Audioklanu , czyli Mini wieża YAMAHA PianoCraft
MCR-N870D + B&W685.

Który zestaw jest bardziej rozwojowy? Który lepiej zagra i w której konfiguracji?
Słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho... pop , rock , rap ... Lubię mocniejszy miękki fajny soczysty bas , nie koniecznie głośno. radio też musi fajnie grać. Pokój w okolicach 16m2.
Z góry dzięki za opinie i pozdrawiam.
 

slawkor

Member
Bez reklam
Przede wszystkim kup model bez "c" w nazwie bo może być podróbką ;)
A tak poza tym to mnie bardzo podoba się połączenie Yamahy z B&W 685.
Słuchałem w salonie i bardzo fajnie gra.
Najlepiej posłuchać, kupowanie w ciemno nie ma sensu przy stereo.
Ja mam Onkyo 8150 + Pylony Pearl 25 i bardzo fajnie to gra.
 

crystal37

New member
A co Panowie powiecie na temat tych dwóch amplitunerów? Który jest bardziej rozwojowy ? Bardziej przyjazny w obsłudze?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Mam większe zaufanie do RN602, a nie klocków wszystko w jednym.
Z głośńików posłuchaj jeszcze Monitor Audio Silver 2.
 

crystal37

New member
Panowie, Czy mój ampli Pianocraft R-840 uciągnie tymczasowo Monitor Audio Silver 2? Ampli Pianocrafta to 2x65W i oryginalne monitory do niego to 60W 6 omów. Monitor Audio Silver 2 to 2x120W i 8 omów.

Z góry dzięki za info!
 
Do góry