Stereo do 4 tys.

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
W tej cenie to wyłącznie używany. Nowy to najwyżej jakiś shit marketowy co najwyżej byłby.
Ale potrzeba więcej szczegółów żeby coś zasugerować.
 

mac_latawiec

New member
Wolałbym nowy :)
Nie jestem straszliwym melomanem :) do tej pory słuchałem na zestawie od kina domowego ( co na dłuższą metę okazało się jednak porażką )
Myślałem że może można wykorzystać amplituner od kina ( Pioneer vsx-416) dokupić kolumny i odtwarzacz CD ?
Pokój (poddasze) ma jakieś 40 m2
 

collider

New member
Bez reklam
Wolałbym nowy :)
Nie jestem straszliwym melomanem :) do tej pory słuchałem na zestawie od kina domowego ( co na dłuższą metę okazało się jednak porażką )
Myślałem że może można wykorzystać amplituner od kina ( Pioneer vsx-416) dokupić kolumny i odtwarzacz CD ?
Pokój (poddasze) ma jakieś 40 m2

Amplituner, a juz na pewno budzetowy, nigdy nie zagra w stereo tak jak wzmacniacz.
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Wolałbym nowy :)
Nie jestem straszliwym melomanem :) do tej pory słuchałem na zestawie od kina domowego ( co na dłuższą metę okazało się jednak porażką )
Wszyscy tak mówią na początku a potem odkrywają jak piękne może być słuchanie muzyki ;)

Pokój (poddasze) ma jakieś 40 m2
Na taki metraż to mega wyzwanie to dobrze nagłośnić. Podkreślam MEGA...
 

mac_latawiec

New member
Wiem, metraż "przeraża" :)
Na szczęście muzy nie słucham głośno , od zestawu stereo siedzę około 3 metrów i bardziej zależy mi na "jakości" .
Myślałem żeby kupić YAMAHA PianoCraft MCR-N670D to około 3 tys zł a za resztę budżetu jakiegoś soundbara za 1 tys.do oglądania filmów.

Edit:
Jestem po porannym odsłuchu powyższej YAMAHY i cóż .....kupię jednak na początek Pylon Audio Pearl 25 może coś to zmieni w odsłuchu muzyki na moim sprzęcie ( póżniej dokupię CD )
YAMAHA grała niewiele lepiej od mojego "starego" zestawu

 
Ostatnia edycja:

slawkor

Member
Bez reklam
Te Pylony graja naprawdę świetnie.
W tej cenie jesli chodzi o nowe kolumny wygrywają brzmieniowo.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

Eevi

New member
Radze iść w kierunku Melodika BL40 MKII z tego co pamiętam kuzyn jest posiadaczem-pięknie się sprawdzają. I przyznam że mu zazdroszczę.
 

samfisher74

New member
Proponuje ampli Onkyo tx 8150, cd około 700-800 zl, i na kolumny np. Stx masz około 1300 zl, możesz kupic jakies monitory albo podłogówki np. Stx
 
Do góry