Odtwarzacz sieciowy

werf

Active member
Bez reklam
Podaj więcej informacji,z czym i co ma grać.
Node jest dużo tańsze ale gołe ma natomiast Tidala .CXN ma preamp daca i tylko obiecany pakiet usług streamingowych
 
Trochę chory pomysł kupować as 1100 do tych głośników. Taki wzmacniacz to minimum coś w stylu B&W CM9 i to dopiero minimum. Sam jestem w posiadaniu as2000 a kolumny do b& w 683 S2,gra to z oppo 105D i powiem, że już zbieram kasę na cm10 S2. Moim zdaniem pomyśl nad oppo, zaraz wyjdzie model 205 to pewnie ceny 103 i 105 polecą na dół.
 

werf

Active member
Bez reklam
Posiadam nad 356 ale mocno zastanawiam sie nad yamaha as 1100 a glosniki to klipsch 62 '
Grasz raczej z plików na dysku czy z serwisów streamingowych ? korzystasz z air play ? potrzebujesz przetwornik ?

Trochę chory pomysł kupować as 1100 do tych głośników. Taki wzmacniacz to minimum coś w stylu B&W CM9 i to dopiero minimum. Sam jestem w posiadaniu as2000 a kolumny do b& w 683 S2,gra to z oppo 105D i powiem, że już zbieram kasę na cm10 S2. Moim zdaniem pomyśl nad oppo, zaraz wyjdzie model 205 to pewnie ceny 103 i 105 polecą na dół.

Hm B&W+Yamaha dość osobliwe zestawienie
 
Grasz raczej z plików na dysku czy z serwisów streamingowych ? korzystasz z air play ? potrzebujesz przetwornik ?



Hm B&W+Yamaha dość osobliwe zestawienie

Jak to się mówi, o gustach się nie dyskutuje.
Pasuje mi te zestawienie, zwiedziłem kilka salonów ze swoim wzmacniaczem, przesłuchałem kilkanaście
zestawów kolumn i B&W mi najbardziej pasuje. Osobiście celuje w zestaw Yamaha AS1100 lub AS2100 plus CM10s2
 

jacquess

New member
POLECALI ROWNIEZ cambridge audio cxa80 W SUMIE CALY ZESTAW ALE TOP HIFI DORADZALI JEDNAK ZEBY ZWROCIC UWAGE NA YAMAHE PLUS Bluesound NODE 2 .
 

werf

Active member
Bez reklam
Jak to się mówi, o gustach się nie dyskutuje.
Pasuje mi te zestawienie, zwiedziłem kilka salonów ze swoim wzmacniaczem, przesłuchałem kilkanaście
zestawów kolumn i B&W mi najbardziej pasuje. Osobiście celuje w zestaw Yamaha AS1100 lub AS2100 plus CM10s2
Święta prawda o gustach i preferencjach trudno dyskutować,dla mnie jest to jedno z połączeń którego nie da się słuchać

POLECALI ROWNIEZ cambridge audio cxa80 W SUMIE CALY ZESTAW ALE TOP HIFI DORADZALI JEDNAK ZEBY ZWROCIC UWAGE NA YAMAHE PLUS Bluesound NODE 2 .

Dziwne by było jak topy polecili coś innego : )
Zawsze możesz wypożyczyć kilka wzmacniaczy do domu i sprawdzić w którą stronę iść .Co do śieciowca na twoim miejscu tych dwóch ja wybrał bym CA .
Druga sprawa AS1100 za 7 koła detal do kolumn za 2 tyś to też trochę zwariowany pomysł.
 
Ostatnia edycja:
To jakie kolumny do yamahy bys proponowal na jakie zwrocic uwage ktore sa warte zainteresowania.

Zasada jest prosta, jak kupisz tą Yamahe to pakuj ją w plecak i rób wycieczkę po salonach by podłączyć ją do wielu kompletów kolumn. My nie mamy pojęcia z czym to zagra byś był w pełni zadowolony. Innego sposobu nie ma, wiem bo sam tak robiłem.
 

werf

Active member
Bez reklam
Skrobnij coś o preferencjach i o budżecie wtedy wstępnie można coś zasugerować ,ewentualnie tak jak przedmówca radzi przejdź się do sklepu.
Brzmienie tych które masz ci pasuje ?
 
Do góry