zakup

tribond

New member
witam
mam zamiar kupić HARMAN KARDON stereoPOWER 970II bk
+ JMlab chorus 816 V
czy to dobry wybór
pozdrawiam
tomek
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Jeśli słuchałeś tego zestawu i podobał Ci się jego dźwięk, to kupuj. Domyślam się jednak, że nie jesteś pewien, czy istnieje jakaś rozsądna alternatywa. Wiele zależy od tego, czego słuchasz, jakie masz pomieszczenie i (nade wszystko) jaki masz budżet. Proponowany przez Ciebie zestaw jest z pewnością dobrą propozycją, ale istnieje sporo alternatywnych rozwiązań. Niestety...

ArtS :)
 

tribond

New member
nie sluchalem tego zestawu dobieralem na chybil trafil sugerowalem sie wyglądem cena za zestaw to 3150 harman i 3390 kolumny
czy w tym zestawie jest coś co tak mocno nie pasuje to czekam na inne propozycje
jmlab bardzo mi sie podobaja to może do nich coś innego dobrać?
pozdrawiam
 

Skibus

New member
tribond napisał:
nie sluchalem tego zestawu dobieralem na chybil trafil sugerowalem sie wyglądem cena za zestaw to 3150 harman i 3390 kolumny
czy w tym zestawie jest coś co tak mocno nie pasuje to czekam na inne propozycje
jmlab bardzo mi sie podobaja to może do nich coś innego dobrać?
pozdrawiam
Uważam, że dlasze pisanie w tym wątku jakichkolwiek rad nie ma sensu.

Sprzetu się słucha a nie ogląda i dobieranie na chybił-trafił ( lub po wygladzie co na jedno wychodzi ) to jakiś żart i to ponury
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Skibus napisał:
Uważam, że dlasze pisanie w tym wątku jakichkolwiek rad nie ma sensu.

Sprzetu się słucha a nie ogląda i dobieranie na chybił-trafił ( lub po wygladzie co na jedno wychodzi ) to jakiś żart i to ponury
Może zbyt ostro potraktowałeś kolegę, ale w pełni się zgadzam z diagnozą.

Atrakcyjna fizycznie małżonka bardzo szybko może przestać się podobać, jak będzie zrzędzić. Podobnie sprzęt. Nierzadko najlepiej wygląda ten, który po prostu nie gra. Koniecznie radzę odsłuchać cokolwiek. Inaczej może się skończyć katastrofą. Tym bardziej, że chcesz wydać około 6000 zł tylko na podstawie folderów. Nie tędy droga. Być może trafisz dobrze, ale najprawdopodobniej będziesz w mniejszym lub większym stopniu niezadowolony.

Napisz czego i na czym słuchałeś do tej pory. Jakie masz oczekiwania wobec nowego sprzętu?

ArtS :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
A ja powiem tak - to bardzo dobry sprzet i jesli masz taką kasę to będziesz bardzo zadowolony.
 

hania90

New member
Witam
Zaczełam sledzic forum bo mam ochote PRZEOGROMNA wydac kase na SUPER sprzet + kolumny, wolałabym nie przekraczac kwoty 6tys zł.
Kompletnie sie na tym nie znam, a wybor jaki jest to kazdy wie:)
Moje oczekiwania: poczuc sie jak w filharmoni ktora ma 20m kw.
lub na koncercie rokowym. Słucham wszystkiego po trochu.
Powiedzcie "co" wprowadzi mnie w stan UPOJENIA muzycznego:)?

Pozdrawiam cieplutko i czekam :)
Hanka
 

reds66

New member
Witaj.
Sprzedam Ci Primare A20MkII ZA 2000zł , moim zdaniem znacznie lepszy wzmacniacz i nie tak plastikowy ja Harman , używany ale stan ideał .Oszczędzisz trochę kasy a to pozwoli Ci na zakup dobrych kabelków głośnikowych co jest bardzo istotne i jeszcze parę groszy zostanie na interconect .Głosniki fajne więc mogą zostać i będzie nie tylko dobry dżwięk ale piękny piecyk .
Pozdrawiam.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Po pierwsze takie oferty to chyba wypadałoby na PW wysyłać. Po drugie (tu zwracam się do ogółu), proszę nie cytować ostatnich wypowiedzi. To bezsensowne powtarzanie zaśmieca tylko forum.

ArtS :)
 
Do góry