Listwa zasilająca plus kabel sieciowy.

manfred1

New member
Szukam listwy o długości kabla do 1 metra na 6 gniazd plus sieciowy do wzmacniacza NAD 375. Nie chcę zrujnować portfela ale potrzebuję coś lepszego od mojego ACER a.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Ja kupiłem Tomanka z DC Blockerami, do niej kabel możesz dobrać indywidualnie. Konstrukcja masywna i dobrze wykonana. Masz różne jej konfigurację.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Są też listwy Belkina w dobrych cenach, a jak ktoś nie chce się zrujnować to myślę, że to dobry wybór a na pewno można się zastanowić..
 

manfred1

New member
No i dokonałem zakupu listwy i kabla sieciowego ... czy coś się zmieniło wg mnie nie ale wierzę w dobrze zainwestowane pieniądze :)
 

manfred1

New member
Kable sztywne jak diabli. Zmusiło mnie to do przerobienia blatu szafki rtv. Muszę szafkę odsunąć od sciany i przedłużyć blat. Szkoda że nikt nie wpadł aby zastosować wtyczkę kątową. Poprawy w dźwięku nie zaobserwowałem ale chyba nie o to chodziło albo i o to sam nie wiem.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
collidier, burzysz wiarę wielu ludzi co przepłacają za jakiegoś tomanka bo przecież jest różnica :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Promotorzy kabli na forum twierdza, ze maja poprawiac dzwiek. Musisz uwierzyc, ze tak jest to z czasem uslyszysz ;). Kto wie, moze kiedys i ja sobie zainstaluje "lepszy" kabel zasilania, ale tylko i wylacznie ze wzgledow estetycznych. Grube z fajnymi wtykami i ciekawym wzorem oplotu prezentuja sie doskonale. Ot bedzie wygladac audiofilsko ;)
https://audiovoodoo.pl/kable-zasilajace-for-audio-przenajrozniejszych-firm/

Nie będzie wyglądać bo w większości przypadków te kable są schowane :)
 

collider

New member
Bez reklam
W takim razie modyfikacja stracila sens ;). Odebrales mi lolek resztki nadzieji. Nie bedzie sie czym sasiadowi pochwalic ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
widzisz zaoszczędziłeś kasę dzięki mnie - ale jest jeszcze jeden + samopoczucie lepsze :) jak nie wierzy się że dany kabel jest lepszy.. a samopoczucie też istotna sprawa :)

Ale wiesz pochwalić zawsze się można tylko savron musiałby zrobić jakiś mega paragon i takowy umieścić na kablu, którego trzeba byłoby ułożyć tak żeby sąsiad widział-- warunek sąsiad coś musiałby kumać w tej kwestii.. bo jak KD szeroko rozumiane nie interesowałoby taką osobę to i tak nici z pochwalenia się takim kablem..
 
Ostatnia edycja:
Do góry