Listwa zasilająca plus kabel sieciowy.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dobre spodobało mi się :) ale nie wiem czy by mi kabel nie zdechł z takim napisem :) ale na szczęście Barse też cenię więc jakoś może bym przeżył..
 

manfred1

New member
Jednak zmieniam zdanie, Dźwięk poprawił sie diametralnie. Piękne stereo szybki bas szeroka scena. No teraz wydanie 500 zł uważam za zasadne :)
 

collider

New member
Bez reklam
a świstak siedzi i zawija je w te sreberka :banned:

Uwierzyl, zadzialalo. ;)
Teraz kolego manfred czas zainwestowac w specjalna farbe scienna unikatowo odbijajaca fale dzwiekowe. Dzieki niej zostaniesz wrecz otoczony krystalicznym, pozbawionym znieksztalcen i odbic dzwiekiem. Do tego doradzam specjalna paste do polerowania i konserwacji wtykow i gniazd elektrycznych. Pomaga latwiej przedostawac sie strumieniowi elektrycznemu do urzadzen a przy tym wplywa na sile basu i scene ;).
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
zapomniałeś po podstawkach pod kable

avcorp_albedo_butterfly_2.png


albo stuningować kabel

MC44NjgzMzcwMCAxNDQ4MjY0MDAw.jpg
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
No fakt. Kabel nie moze sobie tak lezec bo podloga wplynie na znieksztalcenia dzwieku. Trzeba by pomyslec jeszcze o filtrze:
v-14-akiko-audio-1.jpg


Koniecznie z holenderskiego drewna. Polskie moze nie dzialac prawidlowo.
:blagam: ;)
 

Millerek

New member
Ktoś używa Tomanka Tap8 z dwoma dc-blocker ami?
Dziwne, ale podoba mi się u Tomanka filtracja każdego z gniazd z osobna. Inni gracze jak np Gigawat Supra, mają jeden filtr a wszystkie gniazda są połączone ze sobą równolegle.
Tomanek jednak zachęca ceną i Dc-blockerami...
Wszelkie listwy ze świata IT niech sobie tam zostaną..
Jestem na "nie" iskrownikom, zbędnym bezpiecznikom, wlącznikom, lampkom, itp, więcej przeszkadza niż pomaga, wolę wypiac wtyczkę z gniazdka jadąc na wakacje....
wymieniłem sznurówki sieciowe na kable Supra Lorad SPC, założyłem wtyki peszel itd, teraz myślę o listwie.
27d8dd35b4601671dfde04cb2665660c.jpg

Używa ktoś tomanka? Kolego @borixon, szepnij słówko ;)
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
Witam, tak mam Tomanka, mam całe zasilanie od niego.
Ja jestem mega zadowolony. Po wpieciu wzmaka w DC przestał brumić. Wykonanie solidne i śmieszna cena.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Millerek

New member
Ok, dzięki.
Możesz mi powiedzieć jakie ma dokładnie wymiary Tap8?
Fizyczne jego wymiary, z nóżkami z wystającymi gniazdami są 220x145x50? czy to może wymiar samej obudowy, sorry ale różnie to jest.
Czemu pytam, mam fajne miejsce (chyba) o wysokości 140mm (pod szkłem), i nie wiem czy zamieszcze na płasko Tap8 z wtyczkami i przewodami, jeśli nie, to wcześniej musiałbym uczynić małej przeróbki mebla lub zmienić wtyki na jakieś fajne kątowe albo całkowicie zmienić lokalizację.

Raczej jestem już ukierunkowany z zakupem Tap8, ale bezpośrednio od tomanka, widziałem na alle gro, różne zdjęcia i różne ceny. Np Tap6 jest w obudowie z lakierem błyszczącym, takie jest zdjęcie. Różnie to bywa... Tap8 bez loga (chyba stara wersja) i z logiem..
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Dryndnij do mnie kolego masz nr w giełdzie np przy ogłoszeniu z Albedo bo nie mogę pisać.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ok, dzięki.
Możesz mi powiedzieć jakie ma dokładnie wymiary Tap8?
Fizyczne jego wymiary, z nóżkami z wystającymi gniazdami są 220x145x50? czy to może wymiar samej obudowy, sorry ale różnie to jest.
Czemu pytam, mam fajne miejsce (chyba) o wysokości 140mm (pod szkłem), i nie wiem czy zamieszcze na płasko Tap8 z wtyczkami i przewodami, jeśli nie, to wcześniej musiałbym uczynić małej przeróbki mebla lub zmienić wtyki na jakieś fajne kątowe albo całkowicie zmienić lokalizację.

Raczej jestem już ukierunkowany z zakupem Tap8, ale bezpośrednio od tomanka, widziałem na alle gro, różne zdjęcia i różne ceny. Np Tap6 jest w obudowie z lakierem błyszczącym, takie jest zdjęcie. Różnie to bywa... Tap8 bez loga (chyba stara wersja) i z logiem..

E, tam. TAP6 vel TAP8. Tomanek vs Profigold :D
Zobacz jaką ja listwę będę robił :D:D. Żadne tam Monster.Tylko AlienPower!! Dobrze brzmi?:grin:
A tak na serio to ta od KBL jest zaje...a. Cena też ;-)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Savron. Nu gieroj, Alien Power brzmi dobrze. Ale jakbys dostal jarzeniowke w odpowiednim ksztalcie, i zamonyowal, to "1 ilesstam- ilestam Gigawat Flux Capacitor", chyba zebralby nagrodw glowna wsrod listew.
 
Do góry