Marantz NA7004, Tuner DAB itp.

DrWredman

Active member
Jako, że chyba jednak nastąpi zmiana marki, zastanawiam się nad sieciowcem Marantz NA7004.
Widzę, że używki są dość tanie.
Pytanie czy warto? bo i tak planuję zakupić Ampli SR6010/11.

Jest też Tuner DAB. A co z DAB+ czy ma to jakieś znaczenie? Bo ten model chyba nie obsługuje DAB+
Często słucham radia, jeśli działa trójeczka to super.

Do Sieciowca planuję podłączyć PC po USB i wpiąć go do sieci domowej.
Sieciowca spiąłbym ze wzmakiem PM7003.
Całość mojego sprzętu stoi w salonie, ale chcę go też obsłużyć w drugiej strefie.

I pytanie do użytkowników (np. armanig).

Czy da się to obsłużyć z poziomu aplikacji na smartfona. Wybór plików i obsługa NA na pewno, ale czy da się sterować głośnością wzmacniacza? Przy założeniu, że nie używam Amplitunera.
 

Pan_Borowik

New member
Zakładam, że się da. W PM6005 + NA6005 po połączeniu kabelkiem "remote" z poziomu aplikacji można sterować wszystkimi funkcjami wzmacniacza.
Jakość aplikacji Marantza na Androida to inna para kaloszy, słaba jest strasznie jeżeli chodzi o intuicyjność i wygodę obsługi - nie wiem jak to wygląda na iOS.
 

DrWredman

Active member
Zakładam, że się da. W PM6005 + NA6005 po połączeniu kabelkiem "remote" z poziomu aplikacji można sterować wszystkimi funkcjami wzmacniacza.
Jakość aplikacji Marantza na Androida to inna para kaloszy, słaba jest strasznie jeżeli chodzi o intuicyjność i wygodę obsługi - nie wiem jak to wygląda na iOS.

Dzięki Borowik,
czy ktoś jeszce chciałby coś dodać?
 

leonid113

Member
Witam koledzy. Mam pytanie czy ktoś podłączał w Marantz NA7004 do gniazda USB z przodu jakiś dysk zewnętrzny 1TB lub 2TB ? Jakie to gniazdo daje prąd bo w instrukcji nic nie jest napisane?.
 
Do góry