"Małe" ale dobre audio

mirekwr1

Member
Witam. Przymierzam się do kupna sprzętu stereo do pokoju ok.16 m2. Chciałbym, by zestaw miał radio internetowe, mile widziany byłby DAB+ , przynajmniej jedno wejście optyczne, no i cena do max. 2500 zł. Fajnie, by odtwarzał płyty audio, ale to nie jest podstawowe kryterium, stąd w zestawieniu poniżej Piccolo. Zastanawiam się nad tymi trzema pozycjami: Denon CEOL Piccolo N4, Denon Ceol N9, lub Pioneer X-HM76D. Chciałbym, by zestaw przyzwoicie grał. Proszę o wypowiedzi osób, które miały, czy też mają do czynienia z tym sprzętem, ew. zaproponowanie jakiejś alternatywy. Z góry dziękuję za pomoc.
 

lestek

New member
Ja nie tak dawno kupiłem mały wzmacniacz Denona DRAF109 wraz z odtwarzaczem DCDF109 i kolumnami Dali ZENSOR 3 i nie narzekam. Zapłaciłem wspomnianą przez autora kwotę. Zestaw nie ma niestety funkcji sieciowych
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
jeśli nie przeszkadza ci sprzęt odnowiony, sprawdzony przez producenta i jeszcze z roczną gwarancją, to za 1700 zł z przesyłką masz wszystkomającego Marantza M-CR611, zostaje Ci jeszcze 700 zł na kolumienki. Idą jak ciepłe bułeczki.
Marantz MCR611 Melody Media Network Hifi System Black M-CR611
W porównaniu do Ceola gra żwawiej, rytmiczniej, a vs PianoCraft ma zdecydowanie większą scenę i przestrzeń, której Yamaszkom niestety brakuje.
 
Ostatnia edycja:

mirekwr1

Member
Zakupiłem Pioneera X-HM76D, poza paroma drobnostkami dotyczącymi softu (np. brak polskich znaków diakrytycznych, czy choćby wyświetlania liter bez "ogonków", zamiast "krzaczorów", czy w tunerze FM zbyt małe litery w nazwach stacji i informacjach RDS przy przesadnie dużej czcionce wyświetlanej częstotliwości), nie ma się do czego przyczepić. Nawet na fabrycznych kolumnach brzmienie jest w pełni satysfakcjonujące.
 
Do góry