Dobrze grająca i wszystko mająca wieża Yamaha Grand PianoCraft MCR-N670D + 685 S2.

jarpo

Member
[FONT=&quot]Dobrze grająca i wszystko mająca wieża Yamaha Grand PianoCraft MCR-N670D [/FONT][FONT=&quot]+ 685 S2[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Szukam wszystko mającego sprzętu, który dobrze gra.[/FONT] [FONT=&quot]Wszystko mający, czyli z odtwarzaczem CD, radiem analogowym, cyfrowym i internetowym, odtwarzający pliki FLAC i MP3. Mile widziany odtwarzacz sieciowy, [/FONT][FONT=&quot]Wi-Fi i Bluetooth.[/FONT]
[FONT=&quot]Mój wybór padł na miniwieżę [/FONT][FONT=&quot]Yamaha Grand PianoCraft MCR-N670D [/FONT][FONT=&quot]+ 685 S2, czyli[/FONT][FONT=&quot] z podstawkowymi głośnikami [/FONT][FONT=&quot]Bowers & Wilkins. [/FONT]
[FONT=&quot]Słuchałem różnych utworów na tym sprzęcie i na tej samej wieży z oryginalnymi głośnikami Yamahy. Oczywiście z głośnikamiBowers & Wilkins brzmi dużo lepiej.[/FONT]
[FONT=&quot]Już prawie zdecydowałem się, ale czy na rynku nie ma czegoś porównywalnego lub może lepszego w cenie tej Yamahy? Cena gra rolę i oczywiście chciałbym zaoszczędzić. Czy ktoś ma jakieś porównanie (ja niestety nie mam) i zna (słuchał) tej Yamahy i czegoś podobnego?[/FONT]
[FONT=&quot]Bardzo proszę o pomoc, bo to ma być coś pod choinkę.[/FONT]
 

jarpo

Member
Musiałbym posłuchać wszystkich w takich samych warunkach. Może być to trudne do realizacji. Marantz jest bez głośników. Coś musiałbym poszukać. Pioneer raczej tez z podstawowymi głośnikami. Bowersy w zestawie z tą Yamahą wydają się fajnie grać, a same w promocji kosztują około 3000zł więc w tym zestawie wydaja się być "tanie". Słuchałeś może wszystkich trzech zestawów?
 

collider

New member
Bez reklam
Sluchalem Pionka i Marantza. Jak dla mnie oba graja bardzo dobrze. Jednak w obu przypadkach byly spiete z niefabrycznymi glosnikami o ile pamietam QAcoustics 3020. Pionka slyszalem tez na fabrykach i tez bylo dobrze. Z Yamahy slyszalem tylko nizsze modele Piano C. Najlepiej jest posluchac bo kazdy z tych mini systemow gra jednak troche inaczej.
 

collider

New member
Bez reklam
Porownywales ja z czyms? Wszedlem na ich strone to oni widze mocno firmuja Yamaha. Zauwazylem jednak inneg godnego producenta. Maja sprzet Teac a to naprawde fajny sprzet. Warto posluchac.
 
Ostatnia edycja:

jarpo

Member
Słuchałem Denona Ceol ale z podstawowymi głośnikami. Do Yamahy raczej nie ma startu. Nie wiem czy te Bowersy w tym zestawie to taka super okazja i czy cos innego nie zagrałoby lepiej. Jeśli chodzi o Teac to co masz na myśli?
 

collider

New member
Bez reklam
Maja swoje micro zestawy. Tych konkretnych nie sluchalem, ale znajac firme na pewno bym ich nie ominal. Ktorego Ceola sluchales? Ja sluchalem 9 i wypadl gorzej od Marantza czy Pionka, ale jakiejs miazdzacej roznicy nie bylo. Co do glosnikow to dobre glosniki potrafia odmienic sprzet. Te Bowersy sa naprawde dobre i ciekaw jestem jakie wrazenie bys odniosl sluchaja ich na omawianych systemach. Mysle, ze o ile brzmienie Yamahy ci pasuje to sprzet godny polecenia.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Nie chce porownywac, ale moge cie zapewnic, ze to glosniki klasowe. Grajace muzykalnie o raczej cieplym brzmieniu, ale nie pozbawione wigoru kiedy trzeba. Naprawde dobre glosniki. Moge ci je polecic bez wahania.
 
Do góry